خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » جلسه توجیهی مربیان شاهین شهر برگزار شد
جلسه توجیهی مربیان شاهین شهر

جلسه توجیهی مربیان شاهین شهر برگزار شد

۱۴۱۶۶۶۰۴۸۵

مرادی دبیر اجرایی شعبه شاهین شهر گفت: با توجه با آغاز اجرای طرح ملی حجاب ریحانه النبی در مدارس شاهین شهر، لازم بود مربیان جدید نسبت به برنامه ها توجیه شود و دستور العمل های اجرایی به آنها ابلاغ شود به همین جهت این جلسه با حضور کلیه مربیان در شعبه شاهین شهربرگزار شد.

وی در ادامه افزود: مربیان پس از یک هفته حضور در مدارس و شناسایی حافظان اولیه، با مدیران، معلمان و دانش آموزان ارتباط گرفته و تدریس کتب آموزشی را آغاز نمودند.

ایشان اظهار داشت: در این جلسه علاوه بر مباحث و نکات آموزشی، تقویم اجرایی آبان ماه و آذر ماه به مربیان داده شد تا بر اساس دستورالعمل آن به اجرای برنامه های طرح بپردازند و مسابقات را اجرا نمایند.

مرادی گفت: جوایز مسابقه شماره یک پایه های سوم، چهارم، پنجم و ششم بین مربیان و بر اساس تعداد کلاس ها توزیع شد و از مربیان خواسته شد که با رعایت منشور حجاب، خود بهترین الگوی عملی دانش آموزان در حفظ حجاب و عفاف باشند.

در انتهای این جلسه هر یک از مربیان تجارب اجرایی خود را با دیگران به اشتراک گذاشتند و راهکارهای تعامل با دانش آموزان را به یکدیگر آموزش دادند.

لازم به ذکر است در سال تحصیلی جاری ۱۵۲۰ دانش آموزان در ۵ مدرسه شاهین شهرتحت پوشش طرح حجاب ریحانه النبی قرار گرفته اند که بر اساس آمار به دست آمده ۶۶ نفر از آنها حافظان حجاب هستند که انشاالله پس از اجرای طرح به رقم قابل توجهی تبدیل خواهد شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.