خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » اولین جلسه آموزش مربیان اصفهان و شاهین شهر برگزار شد
اولین جلسه آموزش مربیان اصفهان و شاهین شهر

اولین جلسه آموزش مربیان اصفهان و شاهین شهر برگزار شد

۱۴۲۱۷۳۷۵۹۹

اولین جلسه آموزش مربیان طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی شهرهای اصفهان و شاهین شهر، پنج شنبه صبح و عصر با حضور اساتید توانمند کلاسداری در شعبه اصفهان برگزار شد.
حجت الاسلام قاسمی دبیر اجرایی شعبه اصفهان در توضیح این خبر افزود: این جلسه با هدف ارتقاء سطح علمی و مهارتی مربیان طرح ملی ریحانه النبی ویژه مدارس، برگزار شد و سعی شد تا روش های نوین کلاس داری در قالب این جلسه به مربیان آموزش داده شود.

وی در ادامه افزود: در کلاس نوبت صبح، ابتدا چند مربی، به صورت تمرینی به تدریس پرداختند و خانم راستگو به رفع نواقص و تقویت نکات مثبت تدریس مربیان پرداخت و مواردی که جزء فنون تدریس و کلاسداری است را در قالب نکاتی به مربیان آموزش داد و از مربیان محترم خواستار شد تا نسبت به مطالعه کتب کلاسداری همت بیشتری را داشته باشند.

دبیر اجرایی شعبه اصفهان اظهار داشت: در کلاس های نوبت عصر، خانم راستگو به بیان روش های جذاب سازی کلاس و جذب مخاطب پرداخت و برای پویا کردن کلاس، روش های به کار گیری بازی و مسابقه را به مربیان آموخت.

حجت الاسلام قاسمی مطالب آموزشی را بسیار کارآمد و کاربردی دانست و گفت: مطالب آموزشی و نکات مطرح شده در این مدت زمان کوتاه بسیار موثر واقع شد تا حدی که مربیان نسبت به ادامه این کلاس آموزشی تاکید داشتند و از معاونت آموزش خواستند تا برگزاری کلاس های تکمیلی را نیز در دستور کار خود قرار دهد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...