خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » اولین جلسه آموزش مربیان اصفهان و شاهین شهر برگزار شد
اولین جلسه آموزش مربیان اصفهان و شاهین شهر

اولین جلسه آموزش مربیان اصفهان و شاهین شهر برگزار شد

۱۴۲۱۷۳۷۵۹۹

اولین جلسه آموزش مربیان طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی شهرهای اصفهان و شاهین شهر، پنج شنبه صبح و عصر با حضور اساتید توانمند کلاسداری در شعبه اصفهان برگزار شد.
حجت الاسلام قاسمی دبیر اجرایی شعبه اصفهان در توضیح این خبر افزود: این جلسه با هدف ارتقاء سطح علمی و مهارتی مربیان طرح ملی ریحانه النبی ویژه مدارس، برگزار شد و سعی شد تا روش های نوین کلاس داری در قالب این جلسه به مربیان آموزش داده شود.

وی در ادامه افزود: در کلاس نوبت صبح، ابتدا چند مربی، به صورت تمرینی به تدریس پرداختند و خانم راستگو به رفع نواقص و تقویت نکات مثبت تدریس مربیان پرداخت و مواردی که جزء فنون تدریس و کلاسداری است را در قالب نکاتی به مربیان آموزش داد و از مربیان محترم خواستار شد تا نسبت به مطالعه کتب کلاسداری همت بیشتری را داشته باشند.

دبیر اجرایی شعبه اصفهان اظهار داشت: در کلاس های نوبت عصر، خانم راستگو به بیان روش های جذاب سازی کلاس و جذب مخاطب پرداخت و برای پویا کردن کلاس، روش های به کار گیری بازی و مسابقه را به مربیان آموخت.

حجت الاسلام قاسمی مطالب آموزشی را بسیار کارآمد و کاربردی دانست و گفت: مطالب آموزشی و نکات مطرح شده در این مدت زمان کوتاه بسیار موثر واقع شد تا حدی که مربیان نسبت به ادامه این کلاس آموزشی تاکید داشتند و از معاونت آموزش خواستند تا برگزاری کلاس های تکمیلی را نیز در دستور کار خود قرار دهد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.