خانه » شعب » تهران - تهران » برگزاری جلسات آموزش خانواده در مدارس تهران
جلسات آموزش خانواده در مدارس تهران

برگزاری جلسات آموزش خانواده در مدارس تهران

۱۴۲۵۹۷۰۴۳۴

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام جواد گلسرخی، دبیر اجرایی شعبه تهران با اعلام این خبر گفت: ‌از ابتدای سال تحصیلی ۹۳-۹۴ طرح حجاب ریحانه النبی در برخی از مدارس ناحیه ۱ تهران در حال اجراست و جلسات آموزش خانواده از جمله برنامه های این طرح است که با موضوع تربیت دینی، عاطفی و روانشناسی کودک برگزار گردید.

ایشان به اهمیت شناخت والدین تاکید کرد و خانواده را مهم ترین رکن آموزشی کودک دانست و گفت: والدین باید مقتضیات مکانی و زمانی کودک خود را به درستی بشناسند تا بتوانند آنان را همراهی و مراقبت نمایند و از معضلات فرهنگی و اجتماعی مصونشان بدارند و این جز با افزایش شناخت و بالا بردن سطح علمی والدین امکان پذیر نمی باشد.

حجت الاسلام گلسرخی هدف از برگزاری جلسات آموزش خانواده را، آشنایی بیشتر والدین با طرح ریحانه النبی و بیان مشکلات و معضلات کودکان این مقطع سنی و نشان دادن راهکار مناسب به جهت حل این مشکلات دانست.

ایشان در ادامه اظهار داشت: تا کنون ۲۰ جلسه آموزش خانواده، در مدارس تحت پوشش طرح ریحانه النبی برگزار شد و سعی شد مباحث دقیق و کاربردی و نیازهای روز جامعه مطرح شود که الحمدلله مورد استقبال مدیران و اولیاء دانش آموزان نیز قرار گرفت.

دبیر اجرایی شعبه تهران در پایان سخنان خود گفت: این جلسات هر هفته در ۲ مدرسه اجرا می گردد که با درخواست مدیران و والدین، این جلسات تا پایان سال تحصیلی ۹۳-۹۴ در مدارس تحت پوشش طرح برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.