خانه » شعب » تهران - تهران » جلسه هماهنگی جشن حجاب تهران برگزار شد
جلسه هماهنگی جشن حجاب تهران

جلسه هماهنگی جشن حجاب تهران برگزار شد

۱۴۲۵۵۴۲۰۷۸

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حجت الاسلام جواد گلسرخی، دبیر اجرایی شعبه تهران در توضیح خبر افزود: جشن حافظان حجاب، برنامه زیبا و ماندگاری است که فقط برای دختران پایه ششم عضو طرح ریحانه النبی، برگزار می شود و به نوعی حسن ختامی بر اجرای طرح می باشد زیرا این دختران با ورود به پایه هفتم از طرح خارج می شوند.

وی افزود: ما سعی داریم با برگزاری این جشن و برنامه های شاد و جذابی که برای آن در نظر گرفته ایم، خاطره ای فراموش ناشدنی برای آنان ایجاد نماییم تا طرح و آموزش های آن را برای همیشه به یاد داشته باشند و پاسدار حجاب خود باشند.

ایشان همکاری مدیران مدارس را بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: هدف از برگزاری این جلسه، هماهنگی با مدیران برای اجرای هرچه بهتر جشن حجاب بود که با استقبال مدیران مدارس همراه بود.

دبیر اجرایی شعبه تهران اظهار داشت: در این جلسه، مدیران مدارس ابتدا پیرامون مشکلات اجرای طرح نکاتی را مطرح نمودند که راهکارهایی در این زمینه پیشنهاد شد و در ادامه مسائل مربوط به اجرای جشن حجاب پایه ششم مورد بررسی قرار گرفت.

ایشان در پایان سخنان خود گفت: برنامه های محتوایی جشن حجاب به مسئول امور بانوان سرکار خانم هاشم پور و مدیران مدارس تبیین شد و از آنها خواسته شد به جهت هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسم، تلاش خود را به کار گیرند و همکاری لازم را با مسئولین شعبه و مربیان داشته باشند تا خاطره خوبی در ذهن دانش اموزان پایه ششم باقی بماند و همچنین مقرر شد در جلسه آینده، مربیان نیز حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.