خانه » شعب » تهران - تهران » شروع اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس تهران
طرح ریحانه النبی در مدارس تهران

شروع اجرای طرح ریحانه النبی در مدارس تهران

۱۴۱۵۸۱۲۶۵۴

سرپرست شعبه تهران با اعلام این خبر گفت: با هماهنگی ای که با آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۴ تهران صورت گرفت، مربیان به مدیران مدارس اجرایی خود معرفی شدند و اجرای طرح را آغاز نمودند.حجت الاسلام جواد گلسرخی، سرپرست شعبه تهران در توضیح این مطلب اظهار داشت: در جلسه ای که با مدیران مدارس تحت پوشش طرح برگزار شد، مربیان هر مدرسه به مدیران معرفی شدند و مقرر شد تا هماهنگی های لازم جهت اجرای طرح، توسط مدیران مدارس صورت بگیرد تا مربیان بتوانند به بهترین شکل طرح را اجرا نمایند.

وی افزود: در سال تحصیلی جدید ۱۱ مربی اجرای طرح در ۱۳ مدرسه ناحیه ۱ و ۴ را بر عهده خواهند داشت و طرح مذکوردر مجموع برای ۲۳۶۰ دانش آموز اجرا خواهد شد.

گلسرخی در توضیح این تعداد گفت: طرح ریحانه النبی برای ۳۳۰ دانش آموز پایه سوم، ۴۶۷ دانش آموز پایه چهارم، ۶۵۹ دانش آموز پایه پنجم و۶۵۴ دانش آموز دانش آموز پایه ششم اجرا می شود که با توجه به آمار های اولیه تعداد حفظان حجاب اولیه این تعداد ۵۷۳ نفر بوده است که پس از اجرای طرح به رقم قابل توجهی تبدیل خواهد شد.

ایشان در ادامه اظهار کرد: با هماهنگی ای که با آموزش و پرورش ناحیه ۱ و ۴ تهران صورت گرفت، مربیان به مدیران مدارس اجرایی خود معرفی شدند و مربیان با ورود به مدارس، مقدمات اجرای برنامه های اجرایی را فراهم نموده و با توزیع کتاب های آموزشی طرح را، آغاز نمودند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.