خانه » شعب » تهران - تهران » برگزاری جشن حافظان ححاب پایه ششم تهران
جشن حافظان ححاب پایه ششم تهران

برگزاری جشن حافظان ححاب پایه ششم تهران

۱۴۰۲۸۴۶۸۰۷

همزمان با عیدنیمه شعبان مراسم تقدیر از حافظان حجاب پایه ششم با حضور۱۸۰حافظ حجاب و همراهی خانواده های آنها و مدیران و معلمان مدارس شرکت کننده در طرح در سالن سینــما فجر تهران برگزار گردید.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سپس سـرود ملی جمهوری اسلامی ایران آغاز شد، پس از آن جشن با ارائه گزارش از سوی مدیریت محترم طرح؛ جناب حجت السلام ولمسلمین ابراهیم­پور و تقدیر از حضور مهمانان آغاز شد و سپس ایشان با دعوت از حجت السلام المسلمین بحرینی تریبون را به ایشان سپرده تا حضار از بیانات ایشان کمال استفاده را ببرند، ایشان نیز با تأکید بر لزوم حمایت بیشتر در سالهای آینده از این طرح از زحمات مسئولین در سالهای گذشته تقدیر کردند و تلاشهای جهادی مربیان و مسولان شعبه تهران را در این راستا ستودند. در ادامه نیز ایشان با ذکر روایت هایی از اهل بیت در حمایت از پوشش برتر حافظان حجاب را به پایبندی به راهی که برگزیده اند دعوت کردند.

سپس با اجرای هماهنگ ســرود حجاب ، اجرای تئاترو دکلمه حجاب مراسم ادامه یافته و آنگاه با شور و هیجان بسیار زیاد حافظان ، مراسم باشکوه چادرگزاری با حضور سرکار خانم علیزاده مسئول امور بانوان آموزش و پرورش منطقه ۸ تهران و سرکار خانم عباسیان (سرپرست شعبه) برگزار گردید.

در انتها نیز به مناسبت ولادت دوازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت به تعداد ۱۲ نفر از حافظان حجاب به قید قرعه جوایزی اهدا شد و نیز از زحمات مربیان محترمه که بصورت جهادی طرح را در سالهای گذشته یاری نمودند قدردانی بعمل آمد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.