خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » جلسه ارزیابی طرح ریحانه النبی در مشهد برگزار شد
جلسه ارزیابی طرح ریحانه النبی در مشهد

جلسه ارزیابی طرح ریحانه النبی در مشهد برگزار شد

۱۴۲۴۸۹۵۱۷۲

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، جلسه آسیب شناسی طرح حجاب ریحانه النبی با حضور مدیران محترم مدارس تحت پوشش طرح و مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه مشهد، در اتاق جلسات اداره آموزش و پرورش ناحیه ۴ مشهد برگزار شد.

در ابتدای جلسه جواد حسن زاده، دبیر اجرایی شعبه مشهد ضمن خوش آمدگویی، میلاد با سعادت حضرت زینب(س) را به مدیران مدارس تبریک و تهنیت عرض نمود و سپس به جزئیات اجرای طرح ریحانه النبی پرداخت و از مدیران مدارس خواست تا نسبت به برگزاری همایش مادران همکاری لازم را صورت دهند.

در ادامه ایشان به اهمیت اجرای طرح و هجمه های سنگین دشمن اشاره ای داشت و گفت: در طرح ریحانه النبی مربیان آموزش دیده بر اساس اعتقاد و دغدغه فرهنگی خود وارد مدارس می شوند و با دیدگاه جهادی به تبلیغ حجاب می پردازند لذا طرح هیچگونه بار اقتصادی برای آموزش و پرورش ندارد و همچنین خللی در سایر برنامه های دانش آموزان ایجاد نمی نماید.

دبیراجرایی شعبه مشهد به اهمیت آسیب شناسی طرح پرداخت و عملکرد بهتر طرح را منوط به شناخت مشکلات و معایب اجرای طرح دانست، به همین جهت از مربیان خواست نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه اعلام نمایند که به شرح ذیل می باشد؛

خانم شاهی مدیر مدرسه پویندگان رسالت از دبیر جدید شعبه مشهد تقدیر و تشکر کرد و خاطرنشان کرد: درسالهای گذشته به خاطر انتقاداتی که از طرح داشتیم، مدرسه ما را از اجرای طرح محروم کردند ولی اجرای مجدد طرح در سال جاری، خرسندی کادر مدرسه خصوصاً دانش آموزان را به همراه داشته است.

خانم شاهی خطاب به مسئولان مرکز حجاب ریحانه النبی گفت: شروع طرح پس از گذشت چندماه از شروع سال تحصیلی، مشکلاتی را برای اخصاص زنگ حجاب ایجاد کرد، لذا سعی کنید در سال آینده طرح را همزمان با شروع کلاسها و در ابتدای سال تحصیلی آغازکنید تا بتوانیم در برنامه ریزی ها با دقت بیشتری عمل کنیم.

خانم فرتاش، مدیر مدرسه حاتمی ضمن تقدیر از ارتباط مستمر و پیگیر مسئولان شعبه مشهد به جهت رفع مشکلات، خاطرنشان کرد: متاسفانه مربیان، از نشاط کافی برخوردار نیستند و باید نسبت به تقویت آموزش های مهارتی و روانشناختی آنها، اقدامات جدی تری صورت گیرد.

خانم آل نظر مدیر مدرسه حضرت زینب(س) ضمن تشکر ویژه ازمسئولان طرح، فرمود: باید برای مربیان دوره های ایجاد اقتدار و نظم درکلاس بگذارید و از آنها بخواهید به هیچ وجه درمسائل ماورائی با کودکان صحبت نکنند.

خانم قریانی، مدیرمدرسه فرزانگان از ارسال به موقع جوایز و ارتباط گیری خوب مسئولان شعبه با مدرسه تشکر کرد و رضایت خود را از مربیان اعلام داشت و خواهان اجرای طرح درپایه های اول و دوم شد.

خانم محمودزاده معاون مدرسه علامه طباطبایی از فعالیت خوب و موثر مربیان و ارسال به موقع جوایز تشکر کرد.

خانم فدایی مدیر مدرسه شهید شیرودی از مربی حجاب و همکاری ایشان در برگزاری جشن تکلیف تشکر و قدردانی نمود و خواهان استمرار اجرای طرح شد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.