خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » برگزاری جشن حجاب عروسکها در مدارس مشهد
جشن حجاب عروسکها در مدارس مشهد

برگزاری جشن حجاب عروسکها در مدارس مشهد

۱۴۲۴۱۵۵۵۳۸

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، جواد حسن زاده، دبیر اجرایی شعبه مشهد در توضیح این مطلب اظهار داشت: جشن حجاب عروسک ها یکی از برنامه های طرح ریحانه النبی است که باید مطابق دستورالعمل اجرایی، در مدارس تحت پوشش طرح اجرا شود.

وی افزود: در این جشنواره، دختران عضو طرح، به سلیقه خود و بر اساس معیارهای حجاب برتر، عروسک های خود را محجبه می نمایند و آن را به نمایش می گذارند و پس از بررسی معیارهای حجاب، عروسک های برتر انتخاب شده و هدایایی نیز به آنها داده خواهد شد.

ایشان در ادامه گفت: اجرای این برنامه از مدرسه حضرت زینب(س) واقع درخیابان سناباد مشهد آغاز شد و هم اکنون در ۱۰ مدرسه دیگر نیز در حال برگزاری است.

حسن زاده در بخشی دیگری از سخنان خود گفت: این برنامه به دلیل جذابیت های خود، با استقبال بالای والدین، دانش آموزان و مدیران مدارس روبرو شد تا جاییکه مربیان حجاب مدارس همچنان به جمع آوری عروسکها و گسترش نمایشگاه ها مشغولند.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه مشهد در پایان سخنان خود گفت: یکی از مربیان محترم حجاب در ابتکاری سازنده، احکام مبتلا به حجاب بانوان را به صورت دفترچه های تایپ شده آماده نموده و به دانش آموزان شرکت کننده در جشنواره حجاب عروسک ها اهدا نمود تا به مادرانشان تقدیم کنند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.