خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » شروع به کار طرح ملی حجاب ریحانه النبی در مدارس مشهد
شروع به کار طرح ملی حجاب ریحانه النبی در مدارس مشهد

شروع به کار طرح ملی حجاب ریحانه النبی در مدارس مشهد

۱۴۱۵۵۲۸۱۳۳

جلسه هماهنگی مدیران مدارس و مربیان مجری طرح ریحانه النبی با حضور مسئولین آموزش و پرورش در ساختمان ناحیه ۴ مشهد برگزار شد.جواد حسن زاده، دبیر اجرایی شعبه مشهد اظهار داشت: این جلسه با هدف هماهنگی بیشتر مجموعه ریحانه النبی و آموزش و پرورش مشهد، جهت اجرای طرح مدارس صورت گرفت و مدیران مدارس و مربیان با وظایف خود در اجرای این طرح آشنایی کاملتری را کسب نمودند تا مقدمات و هماهنگی های اجرای این طرح به بهترین شکل ممکن فراهم شود.

وی افزود: در سال تحصیلی جدید با توجه به مذاکراتی که با آموزش و پرورش صورت گرفت، طرح مدارس در ۸ مدرسه ناحیه ۴ مشهد اجرا خواهد و مدیران مدارس دراین جلسه نسبت به طرح و عملکرد آن توجیه شدند و قول مساعد دادند تا همکاری لازم را صورت دهند.

ایشان مربیان را رکن اصلی طرح معرفی کرد و گفت: تمام برنامه های اجرایی طرح برعهده مربیان می باشد به همین دلیل هرگونه محدودیت در فعالیت های آنان مستقیماً بر طرح اثر گذاشته و تاثیر گذاری آن می کاهد.

دبیر اجرایی شعبه مشهد در ادامه سخنان خود اظهار کرد: در سال تحصیلی جدید ۲۷ مربی ، طرح ریحانه النبی را در ۲۵ کلاس درس و با تحت پوشش قرار دادن ۲۷۰۰ دانش آموز را اجرا خواهند کرد.

وی در پایان سخنان خود گفت: در این جلسه علاوه بر مربیان و مدیران مدارس، رئیس ناحیه ۴ آموزش و پرورش نیزحضور داشتند

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...