خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » گارکاه آموزش مربیان شعبه مشهد برگزار شد
گارکاه آموزش مربیان شعبه مشهد

گارکاه آموزش مربیان شعبه مشهد برگزار شد

۱۴۱۲۴۱۰۶۳۷

گارگاه دو روزه آموزش مربیان طرح های مدارس و خوش حجابی شعبه مشهد، پنج شنبه و جمعه گذشته با حضور اساتید مجرب، در فرهنگ سرای غدیر شهر مشهد برگزار شد.حسن زاده، دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه مشهد در توضیح این مطلب گفت: با توجه به شروع اجرای طرح مدارس و همچنین برای ارتقاء سطح مهارتی مربیان طرح خوش حجابی، تصمیم گرفتیم کلاس آموزشی مناسبی را جهت بهبود عملکرد مربیان، برگزار نماییم که مورد استقبال مربیان قرار گرفت.

وی افزود: آموزش محتوای این کارگاه بر عهده‌ی اساتید موفقی همچون خانم راستگو و آقای زمانی بود و در ادامه حجت الاسلام احمدی معاون آموزش مرکز مباحثی را پیرامون اجرای هرچه بهتر طرح مدارس و خوش حجابی مطرح نمودند که مکمل خوبی بر روش ها و مطالب اساتید قبلی بود.

ایشان تجارب پیشین مربیان در اجرای طرح را بسیار کارآمد دانست و گفت: در اجرای طرح مدارس، اولویت با مربیانی است که پیش از این در مدارس حضور داشته و تجربه اجرای طرح را کسب نموده‌اند زیرا آنها تسلط بیشتری بر جزئیات طرح و حالات دانش آموزان دارند به همین جهت سعی کردیم از این مربیان در سال تحصیلی جدید استفاده نماییم.

حسن زاده اظهار داشت: خانم عباسیان که قبلا مسئولیت اموربانوان شعبه تهران را بر عهده داشت به عنوان مسئول جدید اموربانوان شعبه مشهد معرفی شد و خانم راستگو به عنوان مسئول امور مربیان و مدارس منصوب گردید.

ایشان پیرامون اجرای طرح مدارس اظهار داشت: با پیگیری‌هایی که صورت دادیم به دنبال امضای تفاهم نامه ای با آموزش و پرورش هستیم تا به وسیله آن، زمینه اجرای قوی طرح مدارس را فراهم نمائیم و ان‌شالله تا پایان هفته جاری بعد از امضای این تفاهم نامه، به صورت رسمی طرح را شروع خواهیم کرد و مربیان وارد مدارس تحت پوشش خواهند شد.

لازم به ذکر است این کارگاه با حضور ۶۰ مربی و به مدت ۱۵ ساعت در روز های پنج شنبه و جمعه گذشته در فرهنگ سرای غدیر مشهد برگزار شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...