خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » جلسه بررسی عملکرد شعبه مشهد مقدس برگزار شد
جلسه بررسی عملکرد شعبه مشهد مقدس

جلسه بررسی عملکرد شعبه مشهد مقدس برگزار شد

default_news_pic

جلسه بررسی عملکرد شعبه مشهد مقدس، صبح امروز با حضور دبیر اجرایی این شعبه و مدیر و معاونان مرکز، در ستاد مرکزی برگزار شد و برنامه های سال تحصیلی جدید و سیاست های جدید مجموعه به دبیراجرایی مشهد مقدس ابلاغ گردید.
حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س) گفت: با توجه به ایرادات جلسات بررسی شعب که در سالیان گذشته برگزار می شد، تصمیم گرفتیم تا جلسات شعب را به صورت جداگانه برگزار نمائیم تا بتوانیم به صورت مجزا به ایرادات، مشکلات و سوالات هر شعبه، پاسخ دهیم و راهکارهای مناسب هر شعبه را به آنها ابلاغ نمائیم.

ایشان در ادامه سخنان خود گفت: پیش از این، کلیه برنامه های مدیریت مرکز و اجرای طرح ها بر عهده دبیران اجرایی بود و عدم حضور مستمر آنها در شعبه، در برخی از موارد موانعی را در اجرای طرح ایجاد می‌کرد به همین جهت تصمیم گرفتیم تا اجرای طرح ها را به مسئول امور بانوان واگذار نمائیم که جزئیات آن به زودی به شعب ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: مدیریت کلی شعبه و امور خارج از شعبه بر عهده‌ی دبیر اجرایی است که باید مطابق مصوبات صورت بگیرد و این راهکار، مشکلات سالیان گذشته را برطرف خواهد نمود.

مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س) اظهار داشت: در راستای تقویت بنیه علمی مربیان و همچنین آموزش روش های نوین کلاسداری، معاون آموزش مرکز موظف است تا محتوای مورد نیاز مربیان و پاسخ شبهات دانش آموزان را در اسرع وقت تهیه نماید و در اختیار مربیان قرار دهد.

حجت الاسلام ابراهیم پور گفت: مهم ترین دغدغه ما در شعبه مشهد مقدس، نداشتن مسئول امور بانوان است که باید در اسرع وقت نیروی مناسب برای این جایگاه شناسایی و جذب شود در غیر این صورت مشکلات زیادی در اجرای طرح ها برای شعبه مشهد و هم ستاد مرکزی به وجود خواهد آمد.

ایشان در ادامه سخنان به مشکلات مالی و عدم حمایت مسئولین شهر مشهد اشاره ای داشت و افزود: به دلیل عدم حمایت مسئولان شهر مشهد از طرح مدارس، امسال هیچ گونه افزایشی در تعداد مدارس تحت پوشش طرح نخواهیم داشت و اگر در این زمینه درخواستی وجود داشته باشد آن را مدیر محور می نمائیم تا هم مشکلات مالی کمتری را متحمل شویم و هم از حمایت مدیر در اجرای قوی طرح استفاده نمائیم.

در ادامه مقرر شد جهت سهولت اجرای طرح مدارس، پیگیری انعقاد تفاهم نامه بین اداره کل آموزش و پرورش مشهد و مرکز حجاب ریحانه النبی در دستور کار قرار بگیرد تا اسباب برطرف شدن مشکلات و محدودیت‌های قانونی هم فراهم شود.

ایشان در پایان سخنان خود به اهمیت انعکاس فعالیت های مرکز ریحانه النبی(س) پرداخت و گفت: انعکاس اخبار و فعالیت های مرکز نشان از پویا بودن مجموعه است، به همین جهت باید در اسرع وقت و به بهترین شکل منعکس شود و همچنین کلیه شعب باید در جمع آوری مستندات صوتی، تصویری، آثار دانش آموزان، نظرات والدین و مدیران مدارس تمام تلاش خود را به کار گیرند تا بتوان از آن ها در گزارش های مرکز و تهیه مستندهای تلویزیونی استفاده لازم را برد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.