خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » انتخاب غرفه مرکز به عنوان غرفه برتر نمایشگاه قران و عترت مشهد
انتخاب غرفه مرکز به عنوان غرفه برتر نمایشگاه قران و عترت مشهد

انتخاب غرفه مرکز به عنوان غرفه برتر نمایشگاه قران و عترت مشهد

default_news_pic

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه مشهد گفت: غرفه مرکز حجاب ریحانه النبی(س) به عنوان غرفه برتر بخش حجاب و عفاف نمایشگاه قرآن و عترت مشهد انتخاب شد.حسن زاده افزود: مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام ، در نمایشگاه قرآن و عترت مشهد حضوری فعال داشت و توانست توجه ویژه مخاطبین را جلب و با ارائه محصولات فرهنگی خود رضایت آن ها را کسب نماید.

دبیر اجرایی شعبه مشهد در توضیح این مطلب گفت: نمایشگاه قرآن و عترت مشهد مقدس، از ۱۸ ماه مبارک رمضان شروع به کار کرد و تا ۲۸ ماه مبارک ادامه داشت و مرکز حجاب ریحانه النبی با حضور فعال در بخش عفاف و حجاب این نمایشگاه که ۳۰ مجموعه دیگر در آن حضور داشتند، توانست عنوان غرفه برتر را کسب نماید.

ایشان در ادامه اظهار داشت: در راستای اجرای طرح خوش حجابی و با هدف آموزش بهتر، گروه بندی دختران تحت پوشش این طرح صورت گرفت و مربیان این گروه ها انتخاب شدند.

حسن زاده گفت: عصر دیروز جلسه ای با حضور حجت الاسلام ابراهیم پور و مربیان خوش حجابی در شعبه مشهد برگزار شد و مربیان با وظایف خود در اجرای طرح و برنامه های جدید خوش حجابی آشنا شدند و سوالات و مشکلات خود را با مدیر مرکز در میان گذاشتند.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا پایان مرداد ماه اردوی دختران خوش حجاب مشهد صورت بگیرد به همین جهت به دنبال مقدمات و تدارکات این اردو هستیم تا ان شا الله بتوانیم در مورد مقرر آن را برگزار نمائیم.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...