خانه » شعب » خراسان رضوی - مشهد » انتخاب غرفه مرکز به عنوان غرفه برتر نمایشگاه قران و عترت مشهد
انتخاب غرفه مرکز به عنوان غرفه برتر نمایشگاه قران و عترت مشهد

انتخاب غرفه مرکز به عنوان غرفه برتر نمایشگاه قران و عترت مشهد

default_news_pic

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه مشهد گفت: غرفه مرکز حجاب ریحانه النبی(س) به عنوان غرفه برتر بخش حجاب و عفاف نمایشگاه قرآن و عترت مشهد انتخاب شد.حسن زاده افزود: مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام ، در نمایشگاه قرآن و عترت مشهد حضوری فعال داشت و توانست توجه ویژه مخاطبین را جلب و با ارائه محصولات فرهنگی خود رضایت آن ها را کسب نماید.

دبیر اجرایی شعبه مشهد در توضیح این مطلب گفت: نمایشگاه قرآن و عترت مشهد مقدس، از ۱۸ ماه مبارک رمضان شروع به کار کرد و تا ۲۸ ماه مبارک ادامه داشت و مرکز حجاب ریحانه النبی با حضور فعال در بخش عفاف و حجاب این نمایشگاه که ۳۰ مجموعه دیگر در آن حضور داشتند، توانست عنوان غرفه برتر را کسب نماید.

ایشان در ادامه اظهار داشت: در راستای اجرای طرح خوش حجابی و با هدف آموزش بهتر، گروه بندی دختران تحت پوشش این طرح صورت گرفت و مربیان این گروه ها انتخاب شدند.

حسن زاده گفت: عصر دیروز جلسه ای با حضور حجت الاسلام ابراهیم پور و مربیان خوش حجابی در شعبه مشهد برگزار شد و مربیان با وظایف خود در اجرای طرح و برنامه های جدید خوش حجابی آشنا شدند و سوالات و مشکلات خود را با مدیر مرکز در میان گذاشتند.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد تا پایان مرداد ماه اردوی دختران خوش حجاب مشهد صورت بگیرد به همین جهت به دنبال مقدمات و تدارکات این اردو هستیم تا ان شا الله بتوانیم در مورد مقرر آن را برگزار نمائیم.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.