خانه » شعب » برگزاری پنجمین جلسه آموزش تکمیلی مربیان شعبه قم
پنجمین جلسه آموزش تکمیلی مربیان شعبه قم

برگزاری پنجمین جلسه آموزش تکمیلی مربیان شعبه قم

۱۴۲۱۱۳۲۱۹۱

پنجمین جلسه آموزش تکمیلی مربیان و سرگروه های خوش حجابی در نماز خانه مرکز خدمات حوزه های علمیه شعبه پردیسان با حضور ۲۷ نفر از مربیان و سرگروه های خوش حجابی با محوریت اینترنت و ماهواره توسط استاد امامی برگزار گردید.

حجت الاسلام میرفتحی زاده، دبیراجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه قم گفت: پنجمین جلسه آموزش تکمیلی مربیان و سرگروه های خوش حجابی قم، در نماز خانه مرکز خدمات حوزه های علمیه شعبه پردیسان با حضور ۲۷ نفر از مربیان و سرگروه های خوش حجابی با محوریت اینترنت و ماهواره توسط استاد امامی برگزار گردید.

وی افزود: استاد امامی رسانه را مهمترین و موثرترین ابزار انتقال اطلاعات دانست و اعلام کردکه دشمن با استفاده از این ابزار قدرتمند، ضد فرهنگش را ترویج می‌دهد و به دنبال تغییر اعتقادات و سبک زندگی مردم است تا بتواند به صورت غیر مستقیم و نا محسوس آنان را مدیریت نماید.

میر فتحی زاده اظهار داشت: اهمیت آسیب های رسانه ها به دلیل مخفیانه بودن، وسیع بودن، عمیق بودن و داشتن تاثیرات طولانی مدت، بسیار مهم است و باید مردم و خصوصا والدین با آنها آشنا باشند تا گرفتار آنان نشوند.

دبیراجرایی شعبه قم گفت: در بخشی از این جلسه آموزشی علل گرایش مردم و خانواده به ماهواره مطرح شد و به مربیان توصیه شد خطرات آن را به والدین و دانش آموزان تذکر دهند و جایگزین مناسب آنها را به والدین پیشنهاد دهند تا بتوانند هم خانواده‌ای شادتر و هم فرزندانی سالم تر داشته باشند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...