خانه » شعب » دومین جلسه هماهنگی مربیان قم برگزار شد
دومین جلسه هماهنگی مربیان قم

دومین جلسه هماهنگی مربیان قم برگزار شد

۱۴۱۳۶۹۸۳۸۵

دومین جلسه مربیان قم، با هدف ایجاد هماهنگی اولیه، جهت اجرای طرح مدارس، پنج شنبه گذشته در شعبه پردیسان مرکز حجاب ریحانه النبی برگزار شد.در ابتدای این جلسه که با حضور همه مربیان برگزار شد، حجت الاسلام میرفتحی زاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه قم، ضمن تشکر و قدردانی از مربیان، حرکت جهادی آنان که علم و اخلاص را به همراه دارد را بسیار ارزشمند خواند و آن را در ترویج فرهنگ فاطمی بسیار موثر دانست.

ایشان در ادامه افزود: همه ما به عنوان مبلغین دین موظف هستیم تا نسبت به اشاعه شعائر اسلامی پیش قدم باشیم و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گیریم و با توجه به تجربیات پیشین، مطمئن هستیم که خداوند شاهد این جهاد فرهنگی است و ما را یاری خواهد نمود.

در این جلسه، مدارس اجرایی تمام مربیان بر اساس علاقه آنها تعیین گردید و قرار شد مربیان با ارائه معرفی نامه خود به مدیران مدارس تحت پوشش، برنامه های خود را در مدارس شروع نمایند.

در بخش دیگری از این جلسه مربیان پیشنهادات و انتقادات خود را بیان کردند و قول مساعد دادند تا با توان و قدرت بیشتری طرح را اجرا نمایند و مصوبات ستاد مرکزی را به بهترین شکل، انجام دهند.

در پایان لازم به ذکر است طرح حجاب ریحانه النبی ویژه مدارس دخترانه ابتدایی، برای دومین سال متوالی در ۱۰مدرسه منطقه پردیسان قم اجرا خواهد شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه آموزشی بویین زهرا

کارگاه آموزشی

به همت ناحیه مقاومت سپاه شهرستان بوئین زهرا، کارگاه آموزش تخصصی عفاف و حجاب توسط‌ مرکز‌ حجاب ریحانه النبی برگزار شد...