خانه » شعب » برگزاری جلسه مدیران و مربیان طرح ریحانه النبی با مسئولین آموزش و پرورش قم
جلسه مدیران و مربیان طرح ریحانه النبی با مسئولین آموزش و پرورش قم

برگزاری جلسه مدیران و مربیان طرح ریحانه النبی با مسئولین آموزش و پرورش قم

۱۴۱۳۴۴۹۹۱۵

در جلسه ای که در ساختمان آموزش و پرورش ناحیه ۴ قم برگزار شد، مربیان و مدیران مدارس مجری طرح ملی حجاب ریحانه النبی(س)، سؤالات و مشکلات خود را با مسئولین آموزش و پرورش و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی، درمیان گذاشتند.حجت الاسلام میرفتحی زاده دبیر اجرایی شعبه استان قم مرکز حجاب ریحانه النبی افزود: در این جلسه علاوه بر مربیان و مدیران مدارس، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س)، مسئول طرح ملی مدارس ، معاون پرورشی ناحیه ۴، دبیر اجرایی شعبه قم و مسئول امور بانوان نیز حضور داشتند.

وی گفت: این جلسه با هدف هماهنگی بیشتر مجموعه ریحانه النبی و آموزش و پرورش قم، جهت اجرای طرح مدارس صورت گرفت و مدیران مدارس و مربیان با وظایف خود در اجرای این طرح آشنایی کاملتری را کسب نمودند تا مقدمات و هماهنگی های اجرای این طرح به بهترین شکل ممکن فراهم شود.

ایشان اظهار داشت: در ضمن این جلسه، جناب آقای حمزه ای معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان قم، طرح ملی مدارس را خوب ارزیابی کرد و آن را نیاز روز جامعه، دانش آموزان و خانواده ها دانست و ضمن اعلام حمایت معنوی از طرح افزود: ریحانه النبی خائم قرآن و حجاب است و کارشان در این آشفته بازار تبلیغات بی بندوباری و خودنمایی هم ماجور است وهم قانونی. زیرا اگر دانش آموزان به ارزش ذاتی و درونی حجاب و عفاف واقف شوند در بزرگسالی، فرزندانشان را بر اساس این اعتقادات تربیت خواهند نمود و این تامین سلامت را نیز در پی خواهد داشت.

میرفتحی زاده در پایان سخنان خود گفت: حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س) در بخشی از این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مربیان و مدیران مدارس، به اهمیت استان قم در اجرای طرح مدارس تاکید کرد و اعلام کرد که به صورت جدی برنامه های اجرایی شعبه قم را پیگیری خواهد نمود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.