خانه » شعب » برگزاری جلسه مدیران و مربیان طرح ریحانه النبی با مسئولین آموزش و پرورش قم
جلسه مدیران و مربیان طرح ریحانه النبی با مسئولین آموزش و پرورش قم

برگزاری جلسه مدیران و مربیان طرح ریحانه النبی با مسئولین آموزش و پرورش قم

۱۴۱۳۴۴۹۹۱۵

در جلسه ای که در ساختمان آموزش و پرورش ناحیه ۴ قم برگزار شد، مربیان و مدیران مدارس مجری طرح ملی حجاب ریحانه النبی(س)، سؤالات و مشکلات خود را با مسئولین آموزش و پرورش و مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی، درمیان گذاشتند.حجت الاسلام میرفتحی زاده دبیر اجرایی شعبه استان قم مرکز حجاب ریحانه النبی افزود: در این جلسه علاوه بر مربیان و مدیران مدارس، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س)، مسئول طرح ملی مدارس ، معاون پرورشی ناحیه ۴، دبیر اجرایی شعبه قم و مسئول امور بانوان نیز حضور داشتند.

وی گفت: این جلسه با هدف هماهنگی بیشتر مجموعه ریحانه النبی و آموزش و پرورش قم، جهت اجرای طرح مدارس صورت گرفت و مدیران مدارس و مربیان با وظایف خود در اجرای این طرح آشنایی کاملتری را کسب نمودند تا مقدمات و هماهنگی های اجرای این طرح به بهترین شکل ممکن فراهم شود.

ایشان اظهار داشت: در ضمن این جلسه، جناب آقای حمزه ای معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان قم، طرح ملی مدارس را خوب ارزیابی کرد و آن را نیاز روز جامعه، دانش آموزان و خانواده ها دانست و ضمن اعلام حمایت معنوی از طرح افزود: ریحانه النبی خائم قرآن و حجاب است و کارشان در این آشفته بازار تبلیغات بی بندوباری و خودنمایی هم ماجور است وهم قانونی. زیرا اگر دانش آموزان به ارزش ذاتی و درونی حجاب و عفاف واقف شوند در بزرگسالی، فرزندانشان را بر اساس این اعتقادات تربیت خواهند نمود و این تامین سلامت را نیز در پی خواهد داشت.

میرفتحی زاده در پایان سخنان خود گفت: حجت الاسلام ابراهیم پور مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی(س) در بخشی از این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مربیان و مدیران مدارس، به اهمیت استان قم در اجرای طرح مدارس تاکید کرد و اعلام کرد که به صورت جدی برنامه های اجرایی شعبه قم را پیگیری خواهد نمود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...