خانه » شعب » کلاس آموزش دختران خوش حجاب ساروی برگزار شد
کلاس آموزش دختران خوش حجاب ساروی

کلاس آموزش دختران خوش حجاب ساروی برگزار شد

۱۴۲۴۶۷۱۳۵۰

مسئول امور بانوان شعبه ساری گفت: جلسات آموزشی اسفندماه دختران عضو طرح خوش حجابی ساری با حضور دختران و در دو مقطع سنی ابتدایی و راهنمایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حمیده سادات موسوی، مسئول اموربانوان شعبه ساری اظهار داشت: در طرح خوش حجابی که برای دختران ۷ الی ۱۴ سال اجرا می شود، کلاس های آموزشی نقش عمده و اصلی طرح را بر عهده دارند لذا ستاد مرکزی بر برگزاری منظم کلاسهای آموزشی تاکید فراوان دارد و به دقت بر نحوه اجرای آن نظارت می نمایند.

ایشان افزود: با توجه به فرا رسیدن ایام عید نوروز و شروع فعالیت های پایان سال خانواده ها، از کلیه مربیان درخواست کردیم تا کلاس های خود را در اسرع وقت برگزار نمایند تا خللی در امور خانواده ها ایجاد نگردد و این جلسات نیز با توجه به این امر و زودتر از زمان مقرر برگزار شد.

وی در توضیح این جلسه اظهار داشت: جلسات خوش حجابی بطور مجزا و در دو گروه ابتدایی و راهنمایی برگزار گردید تا مربیان بتوانند متناسب با سن و نیاز های آنها به تدریس بپردازند.

حمیده سادات موسوی پیرامون مباحث مطرح شده در جلسات ابتدایی گفت: با توجه به اهمیت و جایگاه نماز و شبهاتی که در این زمینه وجود دارد، مباحث مفصلی در زمینه بیان شد و در قالب داستان، اهمیت و فواید نمازبه دانش آموزان منتقل شد.

مسئول امور بانوان شعبه ساری، مباحث گروه دوم را عمیق تر دانست وافزود: در جلسات راهنمایی به مهدویت و آسیب های برداشت های انحرافی از آن پرداخته شد و پیرامون معنای صحیح انتظار و دیدگاه برداشت های انحرافی از مقوله انتظار و آسیب های آن، مطالبی عرضه شد و در آخر دیدگاه درست به دانش آموزان معرفی شد تا بتوانند در مقابله با شبهات، عکس العمل مناسبی داشته باشند.

مربیان در بخش دیگری از این جلسات آموزشی به بیان مباحثی از احکام شرعی مربوط به سن بلوغ دختران پرداختند و به پرسش های آنان، پاسخ پاسخ داده و آنها را با مقتضیات این مقطع سنی آشنا نمودند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.