خانه » شعب » جلسه ماهیانه مربیان ساری برگزار شد
جلسه ماهیانه مربیان ساری

جلسه ماهیانه مربیان ساری برگزار شد

۱۴۲۰۴۵۳۶۳۴

در این جلسه مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ساری ، از زحمات مربیان و فعالیت های آنان تقدیر و تشکر نمودند و فرا رسیدن سال روز آغاز امامت امام زمان(عج) را به ایشان گفت و توفیقات روز افزون آنها را از خداوند خواستار شد.

در ادامه این جلسه، مربیان با بیان تجربیات تدریس و شیوه های کلاس داری خود، به تبادل نظر پرداخته و پیرامون مطالب مورد علاقه و مورد توجه دختران پایه ششم گفت و گو کردند.

مربیان در مورد جوایز حامیان ۴ پایه مباحثی را مطرح کردند و هریک پیشنهاد خود را ارائه دادند و سپس ارزیابی دروس ۱تا ۲ مروارید بهشتی و نمی دانستم را به مسئول شعبه تحویل دادند.

موسوی در بخش دیگری از این جلسه، نحوه ارائه گزارش را برای مربیان توضیح داد و از مربیان خواست در گزارش های خود نهایت دقت را اعمال نمایند تا نتایج دقیقتر و بهتری حاصل شود.

وی با اشاره به وظیفه خطیر مربیان گفت: خمیرمایه اعتقادی دختران دانش آموز، دست شما مربیان است و این فرصت تربیت، امانتی است که به دست شما سپرده شده است بنابراین از این فرصتی که در اختیار دارید بخوبی بهره گیرید تا ان شاء الله ضمن جلب رضایت حضرت زهرا(س)، وظیفه سربازی امام خود را به نحو احسن ادا کرده باشید.

مسئول امور بانوان شعبه ساری در پایان بر مطالعه دقیق و اجرای به موقع موارد تقویم اجرایی تاکید نمود و گفت: در صورت لزوم و جهت یادآوری خود، نکات مهم و کلیدی دستور العمل های ابلاغی مورد توجه قرار گیرد و سوالات خود را با دفتر ساری ارائه گردد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.