خانه » شعب » شروع به کار طرح ریحانه النبی در مدارس ساری
شروع به کار طرح ریحانه النبی در مدارس ساری

شروع به کار طرح ریحانه النبی در مدارس ساری

۱۴۱۱۳۶۴۵۸۲

مسئول اموربانوان شعبه ساری گفت: طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی از امروز توسط ۱۷ مربی در ۱۳ مدرسه ابتدایی ساری، شروع به کار خواهد کرد.خانم موسوی مسئول اموربانوان شعبه ساری در توضیح این خبر افزود: روز گذشته جلسه ای جهت هماهنگی مربیان در شعبه برگزار شد و منشور حجاب که اهمیت ویژه ای در اجرای طرح دارد، به شکل دقیق به آن ها ارائه گردید.

ایشان در ادامه گفت: مقرر شد، مربیان در روز اول، آمار اولیه دانش آموزان را به تفکیک پایه تحصیلی و بر اساس فرمی که در اختیار آنان قرار گرفت تهیه نمایند و به شعبه تحویل دهند تا نسبت به تهیه کتب آموزشی و تامین سایر نیاز ها بر اساس آنها تصمیم گرفته شود.

وی به اهمیت روز اول مدارس برای دانش آموزان اشاره کرد و گفت: مربیان موظف شدند در روز نخست وارد مدارس شوند و با دانش آموزان ارتباط اولیه را برقرار نمایند و با معرفی خود به مدیر مدرسه و ارائه معرفی نامه مرکز به مدارس، فعالیت خود را بر اساس جدول برنامه ها، آغاز نمایند.

موسوی در پایان سخنان خود اظهار کرد: طرح ریحانه النبی(س) امسال در مدارس، شهیدضیایی، شهید یدالله پور، ندای عدالت، محدثه، حضرت رقیه(س)، اسوه، نوبهاران، ابراهیم نوبر، حضرت فاطمه(س)، شهید مالجو، شاهد، حضرت زینب(س) و نزهت اجرا خواهد شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.