خانه » شعب » اجتماعی کردن حجاب در جامعه از اهداف راهپیمایی حافظان حجاب است
اجتماعی کردن حجاب در جامعه از اهداف راهپیمایی حافظان حجاب

اجتماعی کردن حجاب در جامعه از اهداف راهپیمایی حافظان حجاب است

۱۳۹۸۸۴۸۶۳۳

مسئول طرح ملی حجاب مدارس بیان کرد: با حضور خواهران و دانش‌آموزان دختر محجبه و ایجاد راهپیمایی سعی بر گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و شناساندن ارزش‌های حجاب به بانوان جامعه داریم.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید یحیی میرفتحی‌زاده صبح امروز در حاشیه راهپیمایی حافظان حجاب در ساری با اشاره به اینکه این راهپیمایی برای پنجمین سال متوالی در شهرستان ساری برگزار شده است، اظهار داشت: این برنامه‌ها در راستای آموزشی و کاربردی کردن مسئله حجاب در سطح کشور و در مدارس دخترانه اجرا می‌شود.

مسئول طرح ملی حجاب ریحانه النبی مدارس کشور تصریح کرد: برنامه‌های آموزشی، علمی، هنری، ورزشی و تبلیغ چهره به چهره در راستای حفظ حجاب و ترویج این امر الهی از سوی مربیان طرح ملی حجاب ریحانه النبی در مدارس کشور انجام می‌شود.

میرفتحی‌زاده یکی از اهداف برگزاری راهپیمایی را اجتماعی کردن حجاب در جامعه دانست و بیان کرد: با حضور خواهران و دانش‌آموزان دختر محجبه و ایجاد راهپیمایی سعی بر گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و شناساندن ارزش‌های حجاب به بانوان جامعه داریم.

وی با اشاره به اینکه این راهپیمایی در هشت شهر بزرگ کشور برگزار می شود، افزود: این راهپیمایی در قالب کاربردی کردن مسئله حجاب در جامعه صورت می‌گیرد.

مسئول طرح ملی حجاب ریحانه النبی مدارس کشور از برگزاری جشن حافظان حجاب و عفاف در سراسر کشور خبر داد و بیان داشت: این جشن ویژه حافظان حجاب پایه ششم است که در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود.

میرفتحی‌زاده از مسئولان استانی و شهرستانی خواستار همکاری و توجه بیشتر به مسئله حجاب در جامعه شد و گفت: از مسئولان آموزش و پرورش، ائمه جمعه و جماعت و مسئولان امر حجاب انتظار می‌رود در راستای غنی‌سازی فرهنگ حجاب و عفاف و برطرف کردن دغدغه‌ها مقام معظم رهبری گام‌های مثبتی در کشور برداشته شود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.