خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری افتتاحیه طرح ملی حجاب ریحانه النبی در مدارس ارومیه
افتتاحیه طرح ملی حجاب ریحانه النبی در مدارس ارومیه

برگزاری افتتاحیه طرح ملی حجاب ریحانه النبی در مدارس ارومیه

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، طی مراسمی که با حضور جمعی از مسئولان ارومیه، در دبستان ستایش برگزار شد، طرح ملی حجاب ریحانه النبی  شعبه ارومیه به صورت رسمی فعالیت های خود را در ۷ مدرسه تحت پوشش، آغاز کرد.
در این مراسم حجت الاسلام عباسی، سرپرست مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه، ضمن تبیین و توضیح طرح برای مهمانان و دانش آموزان و نیز با برگزاری مسابقاتی برای دانش آموزان و اهدای جوایز به ایشان فضای شاد و مفرحی را ایجاد نمودند.

در اثنای این مراسم مربیان دبستان ستایش معرفی و با سرودی آذری که با همت معاون پرورشی مدرسه ترتیب دیده شده بود ادامه یافت.

حسن ختام برنامه افتتاحیه دکلمه زیبایی در خصوص ارزش حجاب و عفاف دخترانه بود که توسط یکی از دانش آموزان حافظ حجاب قرائت گردید .
۳
حجت الاسلام عباسی، سرپرست مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه ابراز کرد: طرح ملی حجاب ریحانه النبی که در مدارس دخترانه ابتدایی اجرا می شود با اجرای برنامه افتتاحیه، به صورت رسمی فعالیت های خود را آغاز کرد و مربیان این طرح، از این پس به مدارس ورود پیدا خواهند کرد و با هماهنگی هایی که با آموزش و پرورش صورت گرفته است به اجرای برنامه های این طرح خواهند پرداخت.
سرپرست مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه افزود: این طرح برای هشتمین سال متوالی و در ۷ مدرسه دخترانه ناحیه ۱ اجرا خواهد شد و ۱۵ مربی آموزش دیده، وظیفه آموزش بیش از ۲۰۰۰ دانش آموز را بر عهده خواهند داشت.
ایشان در پایان سخنان خود ضمن قدردانی از مسئولان آموزش و پرورش ناحیه ۱ ارومیه و مدیران مدارس به جهت همکاری لازم برای اجرای این طرح، از همه مسئولانی که در این مراسم حضور به هم رسانده بودند تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد که، روزی شاهد اجرای این طرح در تمام مدارس ارومیه باشیم.
لازم به ذکر است در این مراسم، مدیریت حوزه علمیه خواهران، صدا و سیما ، خبرگزاریها، و مدیران و معاونان سایر مدارس مجری طرح و… حضور داشتند. در پایان مراسم مهمانان ، معلمان و عوامل مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه در محفلی صمیمی وعده نهار را مهمان مدیریت محترم دبستان ستایش بودند.
۲
۵
۴

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.