خانه » شعب » مازندران - ساری » تاکید مدیران مدارس ساری بر گسترش وادامه اجرای طرح ریحانه النبی
تاکید مدیران مدارس ساری بر گسترش وادامه اجرای طرح ریحانه النبی

تاکید مدیران مدارس ساری بر گسترش وادامه اجرای طرح ریحانه النبی

۱۴۲۱۴۸۹۰۷۵

مسئول اموربانوان شعبه ساری گفت: در بازدیدی که از مدارس مجری طرح ریحانه النبی صورت گرفت، کلیه مدیران ضمن اعلام رضایت از طرح، خواستار گسترش آن در سایر مدارس شدند و بر ادامه اجرای آن نیز تاکید نمودند.حمیده سادات موسوی، مسئول اموربانوان شعبه ساری در توضیح این خبر اظهار داشت: هفته گذشته ۱۲ مدرسه تحت پوشش طرح حجاب ریحانه النبی ساری توسط مسئولین شعبه مورد بازرسی قرار گرفت و برخی از مسئولین آموزش و پرورش نیز به جهت ارزیابی میزان موفقیت طرح، ما را همراهی نمودند.

وی افزود: حجت الاسلام حنیف نژاد، معاون پرورشی ناحیه۲ و خانم پورعرب مقدم، اموربانوان ناحیه ۲ با حضور در مدارس، با روند اجرایی طرح آشنا شدند و آن را مورد ارزیابی قرار داده و میزان رضایت مدیران و معلمان را خواستار شدند.

ایشان خاطرنشان کرد: از کلیه کلاس های مدارس بازدید صورت گرفت و ارزیابی های به دست آمده از دانش آموزان ، معلمان و مدیران در فرم مخصوص ثبت گردید تا به صورت دقیق تری مورد بررسی قرار گیرد.

موسوی گفت: کلیه مدیران مدارس رضایت خود از اجرای طرح را بیان کردند و معاونت پرورشی ناحیه ۲ نیز علاقمه مندی خود را نسبت به طرح اعلام نمود و متعهد شد تا با هدف گسترش طرح در سال آتی اقداماتی را صورت دهد و گزارش این بازدید را به مسئولین آموزش وپرورش ارائه دهد.

مسئول اموربانوان شعبه ساری در پایان سخنان خود اظهار داشت: در طی این بازدید از دانش آموزان سؤالاتی پرسیده شد و با اهدای جوایزی از آنها تقدیر به عمل آمد و به شبهات و سوالاتی که برای مدیران و معلمان ایجاد شده بود پاسخ مناسب داده شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.