خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » چهارمین جلسه مربیان طرح حجاب ویژه مدارس برگزار شد
چهارمین جلسه مربیان طرح حجاب ویژه مدارس

چهارمین جلسه مربیان طرح حجاب ویژه مدارس برگزار شد

۱۳۶۷۹۰۰۵۱۳

چهارمین جلسه مربیان طرح حجاب ویژه مدارس، با حضور مسئول امور بانوان و مربیان طرح در سالن جلسات مرکز حجاب ساری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه خانم موسوی مسئول امور بانوان ضمن خیر مقدم گویی و تبریک روز زن و هفته معلم، از زحمات چند ماهه آنان تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه جلسه، حجت الاسلام باقرزاده، دبیر اجرایی ساری طی پیامی از مربیان قدردانی نمودند.

سالروز ولادت بانوی اسلام، عصمت کبری حضرت فاطمه زهرا علیها السلام تابش نور عظمت خداوند بر زمینیان و فرا رسیدن روز زن را بر همه بانوان مکتب فاطمی علیها السلام و شما پاسداران حریم عفاف و حجاب تبریک و تهنیت عرض می کنیم.

زن امروز برای خارج شدن از بحران ها و چالش های موجود و برداشتن مانع های پیش روی نیازمند الگویی آرمانی و الهی است که نمایانگر تمام حقیقت وجودی زن باشد چهره ای که بتواند میان عناصر زمینی و آسمانی پیوندی مبارک برقرار سازد. اوست که سرور بانوان جهان از نخستین تا واپسین آنهاست شخصیتی که رسول خدا ( صلی الله علیه و آله و سلم) در راس حرم بندگی خداوند متعال در بین همه مخلوقات، وقتی به او می رسد دستانش را می بوسید و او را در جایگاه خود می نشاند.

بی تردید جلوه پرفروغ زهرا علیها السلام هم در مقام کامل ترین انسان هاست که صدیقه نامیده شد و هم در جایگاه زنی بی همتاست که با عبارت « کوکب دریٌّ بین النساء اهل الدنیا » ستوده می شود . انتخاب روز میلاد آن بانوی کرامت فرصتی برای کشف و پاسداشت مفاهیم و آموزه های فرهنگ فاطمی و شناخت مسئولیت ها و بایسته ها بر اساس الگوی فاطمی برای ورود سرافرازانه به عصر ظهور حضرت ولی عصر ارواحنا فداه است.

مربیان بزرگوار امید می رود حال که شما توفیق ترویج فرهنگ اصیل فاطمی را در این مرکز که به نام ریحانه رسول(صلی الله علیه و اله) مزین است، پیدا کردید با استمداد از آن بزرگوار مسئولیت خطیر خود را به نحو احسنت انجام دهید و در این میدان با همه کاستی های موجود مقاومت کنید و بدانید اگر در این عرصه جهاد فرهنگی فقط یک نفر را به وادی عفاف و حجاب رهنمون سازید زمینه خشنودی حضرت زهرا علیها السلام که همان خوشنودی پیغمبر و خدای متعال است را فراهم ساختید.

از همه شما بزرگواران و مربیان زحمت کش به نوبه خود تقدیر و تشکر می نماییم و از محضر حضرت رب العالمین توفیقات روز افزون شما جهادگران عرصه عفاف و حجاب را خواستاریم.

در پایان جلسه با هدایایی به مربیان توسط مسئول امور بانوان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

۱۴

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.