خانه » اخبار » حضور پرشور دختران خوش حجاب ساروی در راهپیمایی ۲۲ بهمن
حضور پرشور دختران خوش حجاب ساروی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

حضور پرشور دختران خوش حجاب ساروی در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دختران خوش حجاب ساری، هم چون سنوات گذشته برای صیانت از حجاب ایرانی ـ اسلامی و اطاعت از رهبری در حمایت از انقلاب حاضر شدند و در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، حمیده سادات موسوی، مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ساری، پیرامون حضور دختران خوش حجاب ساری در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: در طلیعه سی و ششمین بهار فجر انقلاب، بالغ بر ۴۰ نفر از دختران خوش حجاب ساروی همراه با مادرانشان، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ساری و دیگر هم وطنان خود، ضمن تجدید بیعت با آرمان های شهدا و امام شهدا، عزت، شرف و حجاب فاطمی خود را در حماسه عظیم ملی به نمایش گذاشتند و با بصیرت و آگاهی خود، پاسخ کوبنده ای به توطئه های فرهنگی استکبار جهانی دادند.

وی افزود: دختران خوش حجاب پس از تجمع به خیل عظیم مردم اضافه شدند و با شعارهای خود، حرکت های اسلام ستیزی غرب را محکوم نمودند و آمادگی خود را برای دفاع از انقلاب و ارزش های آن را اعلام نمودند.

مسئول اموربانوان شعبه ارومیه اظهار داشت: دختران عضو طرح خوش حجابی با حجاب برتر خود نشان دادند که ادامه دهنده راه زنان سال ۵۷ و ارزش های غنی اسلامی هستند و پس از سی وشش سال هجمه و جنگ فرهنگی، هنوز به اعتقادات خود پایبند هستند و دست از آن نخواهند کشید.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

تشکیل جلسه مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه با اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ، مسئولین و مربیان مرکز حجاب ...