خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » جشنواره حجاب عروسک ها در ارومیه برگزار شد.
جشنواره حجاب عروسک ها در ارومیه
جشنواره حجاب عروسک ها در ارومیه

جشنواره حجاب عروسک ها در ارومیه برگزار شد.

.۳

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، خانم شهبازپور، مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه ارومیه گفت: بر اساس دستور العمل اجرایی ابلاغ شده از ستاد مرکزی، جشنواره حجاب عروسک ها با هدف آموزش غیرمستقیم مفاهیم حجاب، در ۱۰ مدرسه تحت پوشش طرح در حال برگزاری است. ایشان در توضیح این برنامه اظهار داشت:

دختران مقطع دبستان تاثیرپذیری زیادی از اسباب بازی های مورد علاقه شان دارند و به دلیل حس الگوپذیری بالا، از آنها تاثیر می پذیرند و از هر چیزی که خوششان بیاید تقلید می کنند لذا این جشنواره با هدف ترویج حجاب و بیان معیار ها و الگوهای مناسب برگزار شد تا دختران بتوانند با تزیین عروسک های محبوب خود به حجاب برتر، مفاهیم حجاب و حدود آن را به درستی شناسایی و به آن عمل نمایند. وی افزود: از آنجایی که این جشنواره فرصت مناسبی را فراهم آورد که دانش آموزان آموخته های خود را از مربیان حجاب با شور و شوق خاصی در عروسک های خود پیاده کنند، هر ساله مورد استقبال بالای دانش آموزان، والدین و کادر مدارس قرارمی گیرند.

مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه ارومیه در پایان سخنان خود گفت: این جشنواره در تمامی مدارس ارومیه برگزار و از حجاب عروسک های برتر با اهدای تقدیر نامه قدردانی خواهد شد.

۱
۷

۲

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.