خانه » اخبار » تبریک روز پدر به مقام معظم رهبری توسط دانش آموز حافظ حجاب
تبریک روز پدر به مقام معظم رهبری توسط دانش آموز حافظ حجاب
تبریک روز پدر به مقام معظم رهبری توسط دانش آموز حافظ حجاب

تبریک روز پدر به مقام معظم رهبری توسط دانش آموز حافظ حجاب

۱۴۳۰۸۹۱۲۲۰

یکی از دانش آموزان حافظ حجاب شعبه قم به مناسبت سالروز میلاد امیرالمومنین و روز پدر، با نوشتن دلنوشته ای به مقام معظم رهبری روز پدر را به ولی امر مسلمین جهان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، یکی از دانش آموزان حافظ حجاب شعبه قم به مناسبت سالروز میلاد امیرالمومنین و روز پدر، با نوشتن دلنوشته ای به مقام معظم رهبری روز پدر را به ولی امر مسلمین جهان تبریک گفت.

این حافظ حجاب، نامه خویش را خطاب به امام خامنه ای چنین آغاز می کند؛

“رهبر عزیزم، امام عزیزم، خامنه ای مهربانم، پدر محبوبم سلام، میلاد حضرت علی علیه السلام و روز پدر را به بهترین پدر آسمانی خوبم تبریک می گویم”

خانم فاطمه عسکرآبادی که جزء دختران خوش حجاب طرح ملی خوش حجابی شعبه قم نیز می باشد. با توجه به تقارن روز پدر با روز معلم، خطاب به بزرگ معلم بشریت، روز معلم را نیز به ایشان شادباش عرض می کند.
وی انگیزه نامه نگاری به مقام معظم رهبری را چنین بیان می کند؛

“در سال ۸۹ که ایشان به قم تشریف آورده بودند، دلنوشته ای به محضر مبارک امام خامنه ای تقدیم کردم که از طرف دفتر ایشان با هدیه زیبای مداد رنگی تشویق شدم. امسال نیز در ایام ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر، از پدرم درباره علت نامگذاری روز پدر پرسیدم و پدرم گفت: امامام معصوم ما به عنوان نمایندگان خدا در روی زمین هستند و ما باید برای خوشبختی خود از آنها اطاعت کنیم. ائمه اطهار همچون پدری مهربان و دلسوز ما را دوست دارند. پرسیدم الان که حضرت مهدی (عج) غایب است از چه کسی باید پیروی کنیم. پدر جواب داد: الان مقام معظم رهبری، حضرت امام خامنه ای نایب عام امام زمان است. با خود گفتم پس امام خامنه ای بهترین پدر آسمانی ما در عصر حاضر است با ارسال نامه ای عاشقانه، یک شاخه گل و تسبیح کربلای امام حسین(ع) روز پدر و روز معلم به رهبر محبوبم تبریک بگویم و با این کار ایمان خود را تقویت کنم”

همچنین خانم زینب جوادی والا یکی دیگر از حافظان حجاب به تشویق همکاسی خود نامه ای به محضر مبارک مقام معظم رهبری نوشت که به پیوست ضمیمه می گردد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.