خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » جشن حافظان حجاب طرح ملی ریحانه النبی در شاهین شهر
جشن حافظان حجاب طرح ملی ریحانه النبی در شاهین شهر

جشن حافظان حجاب طرح ملی ریحانه النبی در شاهین شهر

۱۳۶۸۲۷۴۱۲۷

اولین جشن حافظان حجاب با حضور ۱۲۰ نفر از دانش آموزان پایه ششم ابتدایی در فرهنگسرای کودک شاهین شهر برگزار شد.

اولین جشن حافظان حجاب شاهین شهر با حضور ۱۲۰ نفر از دانش آموزان ششم ابتدایی صبح روز گذشته در محل فرهنگسرای کودک شاهین شهر با حضور مدیر محترم آموزش و پرورش شاهین شهر و تنی چند از مسئولین شهر برگزار شد.

در این مراسم ابتدا حجت الاسلام قاسمی دبیر اجرایی اصفهان به ارائه گزارشی از اجرای این طرح در شاهین شهر پرداخته و هدف از اجرای این طرح را کمک به خانواده ها و آموزش و پرورش در تربیت نسلی فرهیخته مومن و معتقد به باورهای دینی و مذهبی دانسته و در ادامه برای تمامی دانش آموزان حافظ حجاب در تأسی به سیره آسمانی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، از درگاه خداوند متعال توفیق مسئلت و در پایان از همه کسانی که در اجرای این طرح همکاری داشته تقدیر و تشکر نمود.

جناب آقای شفیعی مدیر آموزش و پرورش شاهین شهر نیز به ایراد سخن پرداخته و این طرح را موفق ارزیابی کرد.همچنین از اجرای این طرح در ۵ مدرسه شاهین شهر ابراز رضایت نمود و آمادگی خود را برای تحت پوشش قرار دادن تعداد بیشتری از مدارس اعلام کرد.

در ادامه، پس از اجرای برنامه سرود و تئاتر توسط دانش آموزان، مراسم ویژه چادر گذاری به صورت نمادین برای تعدادی از دانش آموزان حافظ حجاب با شکوه خاصی برگزار شد.

در پایان با ارائه تقدیر نامه و بسته محصولات حجاب و اهدای هدایای ویژه، از تمامی حافظان حجاب تقدیر شد.

در حاشیه این مراسم بسیاری از خانواده ها از حجت الاسلام قاسمی به خاطر اجرای این طرح تقدیر و تشکر نموده و خواستاراستمرار این گونه برنامه ها شدند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.