خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری جشن حافظان حجاب در ارومیه
برگزاری جشن حافظان حجاب در ارومیه

برگزاری جشن حافظان حجاب در ارومیه

۱۳۶۸۴۳۶۰۴۲

به گزارش خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی، جشن حافظان حجاب با حضور دانش آموزان دختر خوش حجاب در ارومیه برگزار شد.

این مراسم با حضور ۲۰۰ دانش آموز دختر ششم ابتدایی که به مدت چهار سال و به صورت مستمر در کلاس‌های موسسه ریحانه النبی (س) حضور داشته اند، در محل سالن اجتماعات کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار شد.

حجت الاسلام میرفتحی زاده، معاون مرکز حجاب ریحانه النبی کشور در این مراسم با بیان این که شیوه‌های تربیتی خانواده‌های به اصطلاح امروزی مثمر ثمر نیست، اظهار داشت: یادگیری شیوه‌های صحیح تربیت فرزندان در نهایت منجر به تحویل فرزندان سالم به جامعه می‌شود چرا که به فرموده مقام معظم رهبری کشور ما، کشور ارزش‌های دینی و قرآنی پویا است. وی با اشار به این که قرآن کریم بر پرورش قانونمند فرزندان تاکید دارد، تصریح کرد: خانواده‌های سخت گیر و سهل گیر هردو مردود هستند اما خانواده‌های مقتدر، خانواده‌ای سالم و موفق از دیدگاه دین هستند. وی با بیان این که جنگ فرهنگی امروز بسیار خطرناک‌تر از جنگ مسلحانه است از والدین، مسؤولان و رسانه‌ها درخواست کرد تا نسبت به این ناتوی فرهنگی حساس بوده و در جهت آگاه سازی عموم افرار جامعه گام‌های موثری بردارند.

حجت‌الاسلام میرفتحی زاده در پایان با انتقاد از تنگ نظری برخی مسؤولان استان نسبت به کمک‌های مادی و معنوی به موسسه حجاب ریحانه النبی (س) گفت: در قاموس ریحانه النبی(س) ایستایی و عقب گرد وجود ندارد.

درادامه این مراسم با تجلیل از مربیان فعال در موسسه ریحانه النبی و دانش آموزان حاضر در طرح‌های این موسسه،مراسم نمادین”چادر گذاری” برای تعدادی از دانش آموزان حاضر اجرا شد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.