خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری جشن حافظان حجاب برای تجلیل از دانش آموزان خوش حجاب در ارومیه
جشن حافظان حجاب برای تجلیل از دانش آموزان خوش حجاب در ارومیه

برگزاری جشن حافظان حجاب برای تجلیل از دانش آموزان خوش حجاب در ارومیه

۱۳۶۸۰۹۲۱۶۴

معاون حوزوی، پارلمانی و دولتی مرکز حجاب ریحانه النبی کشور گفت: جشن حافظان حجاب با حضور دانش آموزان دختر خوش حجاب به همراه مادران آنها در ارومیه برگزار می شود.

حجت السلام میریحیی میرفتحی زاده امروز در گفتگو با خبرنگار پانا در ارومیه با اعلام این خبر اظهار داشت: در این جشن از ۲۰۰ دانش آموز دختر ششم ابتدایی که به مدت ۴ سال و بصورت مستمر در کلاسهای موسسه ریحانه النبی (س) حضور داشته اند تقدیر خواهد شد

وی افزود: هدف از برگزاری این جشن برای دانش آموزان، زیبا جلوه دادن حجاب و ترسیم خاطره ای خوش از حجاب و محجه بودن می باشد تا زمینه حضور با اعتماد به نفس افزون تر در مقطع راهنمایی در این دانش آموزان حاصل شود.

معاون حوزوی، پارلمانی و دولتی مرکز حجاب ریحانه النبی کشور با بیان اینکه از مسئولان اجرایی و فرهنگی استان برای حضور در این مراسم دعوت شده است؛ گفت: موسسه ریحانه النبی(س) این آمادگی را دارد تا در صورت پشتیبانی خیرین و مسئولان فرهنگی استان، طرحای آموزشی و تبلیغی خود را در سطوح بالاتر تحصیلی برای این دانش آموزان عملیاتی و اجرا کند.

حجت السلام میرفتحی زاده با بیا اینکه موسسه ریحانه النبی(س) به عنوان نماینده حوزه علمیه قم در کمیته حجاب و عفاف وزارت آموزش و پرورش می باشد؛ تصریح کرد: آموزش، تبلیغ چهره به چهره، برنامه های فرهنگی، راهپیمایی و جشن حافظان حجاب جزو برنامه های مستمر این موسسه می باشد.

گفتنی است جشن حافظان حجاب روز جمعه ۲۰ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۶ در محل سالن اجتماعات کانون جوانان بسیج ارومیه برگزار می شود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.