خانه » شعب » اجرای طرح ملی ریحانه النبی در ۱۰ مدرسه قم
اجرای طرح ملی ریحانه النبی در ۱۰ مدرسه قم

اجرای طرح ملی ریحانه النبی در ۱۰ مدرسه قم

۱۳۸۳۳۹۶۵۹۸

مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی با توجه به علاقه مدیران مدارس مبنی بر اجرای طرح ملی حجاب ریحانه النبی، نسبت به افزایش ۵ آموزشگاه دیگر جهت اجرای این طرح موافقت کرد.

با توجه به پیشنهاد ناصر حمزه ای، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان قم، در جلسات گذشته، مبنی بر برگزاری جلسه مشترکی با ۱۰ آموزشگاه ابتدایی دخترانه ناحیه ۴ قم، جهت گزینش ۵ مدرسه برای اجرای طرح حجاب ریحانه النبی(ویژه مدارس)، این جلسه با حضور مدیران این مدارس، مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی و اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

در ابتدای این جلسه پس از قرائت قرآن، آقای حمزه ای، ضمن خیر مقدم به حاضرین، مرکز حجاب ریحانه النبی را به صورت اجمالی به مدیران مدارس معرفی کرده و از اشتیاق چند آموزشگاه نسبت به اجرای این طرح در چند روز اخیر، ابراز خرسندی کرد.

حجت الاسلام ابراهیم پور، مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی نیز گزارشی از مرکز و فعالیتهای اجرا شده در شهرهای مختلف ارائه نمود و نحوه اجرای طرح ملی حجاب ریحانه النبی(ویژه مدارس) را تبیین کرد.

وی گفت: محل اجرای طرح های این مرکز را نقاط آسیب پذیر شهرها عنوان کرد، اما دلیل انتخاب منطقه پردیسان را برای اجرای این طرح، به دلیل اجرای طرح ملی خوش حجابی در این منطقه است، تا این دو طرح حجاب به صورت مکمل یکدیگر عمل نمایند و تاثیر بیشتری بر ترویج و تثبیت حجاب در دختران این منطقه داشته باشد.
۱۳۸۳۳۹۶۷۰۴
در ادامه مدیران مدارس زوایای طرح را مورد بررسی قرار داده و از نحوه اجرای این طرح، چگونگی فعالیت مربیان، زمانبندی کلاسها و… را مورد بحث و گفتگو قرار دادند.

در پایان تمامی مدیران جهت اجرای این طرح اعلام آمادگی نمودند و معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان، این اشتیاق را نشانه ایمان مجموعه مدیران دانسته و خواستار اجرای طرح حجاب در مدارس ۱۰ گانه شد.

مدیر مرکز حجاب ریحانه النبی نسبت به افزایش ۵ آموزشگاه دیگر موافقت به عمل آورد و طرح ملی حجاب ریحانه النبی(ویژه مدارس) در ۱۰ آموزشگاه منطقه پردیسان به اجرا در خواهد آمد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.