خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » بازدید معاون استاندار آذربایجان غربی از شعبه ارومیه
بازدید معاون استاندار آذربایجان غربی از شعبه ارومیه
بازدید معاون استاندار آذربایجان غربی از شعبه ارومیه

بازدید معاون استاندار آذربایجان غربی از شعبه ارومیه

۱۴۳۶۷۰۵۹۹۸

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، در ابتدای این دیدار آقایان میرفتحی زاده و عباسی و سپس خانم شهبازپور گزارش مبسوطی از فعالیت های مجموعه و اهداف و چشم اندازهای آینده ارائه نمودند و ایشان را به طور کامل با روند اجرای طرح ها از جمله طرح مدارس و خوش حجابی آشنا نمودند.

در ادامه دکتر بهادری ضمن تقدیر و تشکر از انجام فعالیتهای شعبه ارومیه، بسط و گسترش حجاب را از ضروریات حال حاضر جامعه دانست و گفت: برای موفقیت در مباحث فرهنگی همچون حجاب و عفاف در جامعه علاوه بر تبلیغ، فرهنگ سازی مهمترین کاری است که می توان انجام داد و در بین اقشار جامعه این مادران هستند که نقش کلیدی در اشاعه یک فرهنگ خوب یا بد دارند به همین جهت فرهنگ سازی از طریق مادران می تواند بسیار موثر باشد.

در بخش دیگری از این دیدار، هر یک از مسئولین شعبه و آقای دکتر بهادری راهکارهای همکاری مشترک در زمینه فرهنگ سازی حجاب و عفاف را بحث و بررسی نمودند.

دکتر بهادری در سخنان خود به مسئله کم آبی در کشور و بحران دریاچه ارومیه نیز اشاره ای داشت و گفت: برای حل این معظل بیش از هر چیز نیازمند فرهنگ سازی در شهر هستیم تا این مشکلات و بحران به دست خود مردم حل گردد و ظرفیت مرکز حجاب ریحانه النبی در فرهنگ سازی یکی از آن موارد است که از آن استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.