خانه » شعب » دیدار با اعضای فعال خوش حجابی
دیدار با اعضای فعال خوش حجابی

دیدار با اعضای فعال خوش حجابی

۱۳۶۸۶۰۷۴۳۲

مسئولین مرکز حجاب ریحانه النبی ساری در راستای اجرای برنامه های طرح ملی خوش حجابی و نسیم عفاف، با خانواده خانم فاطمه امیری، از دختر فعال و اعضای طرح ملی خوش حجابی دیدار و گفتگو کردند.

خانم رضایی مسئول طرح های ملی خوش حجابی و نسیم عفاف ساری عصر دیروز در دیدار با خانواده محترم فاطمه امیری دختر فعال خوش حجاب ساروی گفت : مرکز حجاب ریحانه النبی علیها السلام ساری در راستای برنامه های طرح های ملی خوش حجابی و نسیم عفاف در نظر دارد، از دختران فعال در طرح های مذکور، تقدیر و تشکر نماید.

رضایی در رابطه با ملاک های ارزیابی انتخاب دختران فعال گفت: حضور مستمر و فعال در جلسات و نشست های ماهانه، شرکت در جلسات و فراخوان و هم چنین دارا بودن ارتباط دو طرفه را از موارد مهم این ارزیابی ذکر نمود.

وی ادامه داد: با توجه به عزیمت سه ساله این دختر خوش حجاب و فعال به همراه خانواده به کشور آلمان، مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام این آمادگی را دارد تا آموزش های فرهنگی و تبلیغی را در هزاران کیلومتر خارج از مرز ایران عملیاتی و اجرایی نمائیم تا دختران حافظ حجاب این مرز و بوم با ارزش ها و اعتقادات دینی به عنوان سربازان جبهه عفاف و حجاب، فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی را گسترش داده و الگویی برای دیگر زنان و دختران باشند.

در پایان دیدار با اهدای بسته های فرهنگی از این دختر خوش حجاب و خانواده ایشان تقدیر به عمل آمد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.