خانه » شعب » چهارمین راهپیمایی عفاف و حجاب در ساری برگزار شد
گزارش تصویری راهپیمایی دختران حافظ حجاب ساری

چهارمین راهپیمایی عفاف و حجاب در ساری برگزار شد

۱۳۶۶۰۱۸۹۲۵

در آستانه شهادت حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام راهپیمایی بزرگ عفاف و حجاب با حضور بیش از ۱۵۰۰ دانش آموز حافظ حجاب و دختران خوش حجاب ساروی برگزار گردید.

حجت الاسلام آقای باقرزاده دبیر اجرایی طرح ریحانه النبی علیهااسلام ساری گفت: این راهپیمایی در جهت حمایت از خط ولایت فقیه و حمایت از آرمانهای والای فاطمی و هم چنین نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه اسلامی برگزار گردید.

وی خاطر نشان کرد: پیرو هماهنگی های بعمل آمده از سوی مسئولان این مرکز با مسئولین استانی و شهرداری شهرستان ساری این راهپیمایی با حضور با شکوه بیش از ۱۵۰۰ دانش آموز تحت پوشش این طرح از ساعت ۹:۳۰ امروز از میدان ساعت تا میدان امام حسین علیه اسلام برگزار گردید.

در پایان مراسم؛ قطعنامه ای در جهت حمایت از اهداف و آرمان های این مرکز و گسترش فرهنگ عفاف و حجاب توسط یکی از دانش آموزان حافظ حجاب قرائت گردید، سپس دانش آموزان با سردادن شعارهای الله اکبر ، مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل مفاد این قطعنامه را تایید و حمایت خود را اعلام نمودند.

ایشان در ادامه از همکاری مراکزی که در این راهپیمایی مساعدت لازم را انجام دادند تشکر کردند.

باقرزاده در پایان اذعان نمود: با توجه به اینکه؛ این سومین سالی است که مرکز حجاب ساری در حال فعالیت می باشد، اما تاکنون حمایت جدی ای توسط مسئولین استانی و شهرستانی از این طرح صورت نگرفته است.

ایشان تصریح کرد: برای استمرار این طرح در شهرستان ساری نیاز به حضور و حمایت جدی و همه جانبه و بی شائبه نماینده ولی فقیه در استان و همه مسئولین و ارگان ها می با شد؛ تا در سایه عنایات حضرت بقیه الله ارواحنافداه و حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام گامی موثر جهت پیشبرد و توسعه فرهنگ عفاف و حجاب برداریم.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.