خانه » شعب » در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا راهپیمایی عفاف و حجاب در ساری برگزار می شود.
در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا راهپیمایی عفاف و حجاب در ساری

در آستانه سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا راهپیمایی عفاف و حجاب در ساری برگزار می شود.

۱۳۶۵۸۵۰۹۰۸

دبیر اجرایی مرکز حجاب ساری از اجتماع و راهپیمایی عظیم دختران حافظ حجاب ساروی بمناسبت سالروز شهادت صدیقه کبری حضرت فاطمه زهرا علیها السلام همزمان با دیگر استانها خبر داد.

باقرزاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ساری از برگزاری راهپیمایی عفاف و حجاب در ساری خبر داد و گفت: این مراسم در روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه همزمان با سالروز شهادت بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا(علیها السلام) از ساعت ۱۰ صبح با حضور بالغ بر ۱۵۰۰ دانش آموز حافظ و حامی حجاب مقطع ابتدایی از میدان ساعت آغاز و تا میدان امام حسین علیه السلام ادامه خواهد داشت.

باقرزاده با بیان اینکه دختران حافظ و حامی حجاب ساروی با حجاب فاطمی در این آئیین شرکت خواهند کرد، گفت: این راهپیمایی با هدف ارائه الگوی عملی حجاب و عفاف و همچنین معرفی حجاب برتر و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر برگزار می شود.

وی افزود: برای توسعه فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه نیازمند فرهنگ سازی در سنین کودکی برای دختران هستیم و برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه اسلامی ایران و صدور آن به کشور های اسلامی با توجه به بیداری اسلامی در کشور های منطقه نیازمند همکاری همه ارگانها و اداره ها و سایر نهادهای استانی و کشوری می باشیم.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.