خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » دیدار مربیان شعبه ارومیه با نماینده ولی فقیه استان آذربایجان غربی
دیدار مربیان شعبه ارومیه با نماینده ولی فقیه استان آذربایجان غربی
دیدار مربیان شعبه ارومیه با نماینده ولی فقیه استان آذربایجان غربی

دیدار مربیان شعبه ارومیه با نماینده ولی فقیه استان آذربایجان غربی

۱۴۲۹۴۲۴۷۷۲

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، مسئولین و مربیان حجاب مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ارومیه با حضور در دفتر امام جمعه محترم ارومیه، با حجت الاسلام و المسلمین قریشی، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی دیدار و گفت وگو کردند.

در ابتدای این دیدار مربیان حجاب با بیان مشکلات و موانع کار خود، حل جدی مسائل و مشکلات را خواستار شدند و از ایشان خواستند با گسترش طرح های کاربردی مرکز ریحانه النبی، در ترویج این دستور الهی سهیم شوند.

حجت الاسلام و المسلمین قریشی، امام جمعه ارومیه از زحمات و تلاش مربیان حجاب در راستای ترویج و گسترش فرهنگ حجاب و عفاف تقدیر و تشکر نموده و با بیان این نکته که “مشکلاتی فراروی کار تبلیغی همواره بوده و هست” اظهار داشت: بنده مشکلات را پیگیری خواهم نمود و مجموعه را در جریان حل آنها قرار خواهم داد.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود، همگان را به صبر، تلاش و استمداد از خداوند متعال توصیه کرد و کار فرهنگی را مبتنی بر آنها دانست و موفقیت و پیشرفت روز افزون مرکز را آرزومند شد.

در پایان این دیدار حجت الاسلام عباسی، دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) ارومیه گزارش فعالیت های سال ۱۳۹۳ شهرستان ارومیه ارائه نمودند.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.