خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » بازرسی از مدارس تحت پوشش طرح ملی مرکز حجاب
بازرسی از مدارس تحت پوشش طرح ملی مرکز حجاب

بازرسی از مدارس تحت پوشش طرح ملی مرکز حجاب

۱۳۵۸۵۹۳۰۳۲

به جهت دسترسی به نقاط ضعف و قوت اجرای طرح حجاب ویژه مدارس،معاون پارلمانی حوزوی و دولتی مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام به همراه مسئول امور بانوان مرکز حجاب شعبه ارومیه از مدارس مربوطه بازرسی به عمل آوردند.

معاون پارلمانی حوزوی و دولتی مرکز حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام به همراه مسئول امور بانوان مرکز حجاب شعبه ارومیه از مدارس تحت پوشش طرح ملی مرکز حجاب به جهت دسترسی به نقاط ضعف و قوت اجرای طرح بازرسی به عمل آوردند.

در این راستا حجت الاسلام میرفتحی زاده طی نشست با مدیران مدارس با بیان این که ترویج و تبلیغ فرهنگ حجاب و عفاف که عصمت زنان مسلمان و ایرانی را در طول اعصار جلوه گر و نمایان نموده است وظیفه همیشگی مسئولین، دست اندرکاران و همه ی اقشار جامعه به عنوان امر به معروف بوده و خواهد بود. اما مقتضیات عصر ما ایجاب می کند اکنون که دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی با به کارگیری همه ی ابزارهای فرهنگی و ارتباطی، تبلیغی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در صدد ضربه زدن به بنیان خانواده و به تبع آن جامعه ی اسلامی بوده تا بتوانند از این طریق جامعه اسلامی و انقلابی ایران را به سمت بی بندباری، سستی و پوچی و بی تفاوتی سوق دهند و در نهایت اهداف خود را در ضربه زدن به انقلاب اسلامی محقق نمایند.

وظیفه اسلامی و انقلابی هریک از متولیان امر تعلیـم و تربیت حکـم می نماید که با برنامه ریزی مناسب با بسیـج امکانات و با بهره مندی از ظرفیـت های موجود و نیروی انسانی دلسـوز و علاقـه مند به ترویج حجـاب و عفاف در آموزش و پرورش که رکن تعلیـم و تربیت محسوب می شود اهتمام وی‍‍ژه معمول دارند.

ایشان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری های بی شائبانه مدیران مدارس با مربیان موسسه، گزارشی از نحوه عملکرد، بازخورد فعالیت های آنها در بین دانش آموزان و… درخواست نمودند. که مدیران به اتفاق نهایت رضایتمندی خود را ازاجرای برنامه های منظم و کارآمد مربیان در مدارس وتاثیرگذاری بهینه طرح در راستای تلاش وکوشش مستمرمربیان بین دانش آموزان و اولیا و تعامل تنگاتنگ و مثمرثمر آنها با معلمان و عوامل اجرایی مدارس خبردادند. و بدین ترتیب مراتب قدردانی و تقدیراز مربیان جهادی و عاملین طرح را به انجام رساندند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.