خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » پایان اجرای طرح خوش حجابی ارومیه در سال۹۳
پایان اجرای طرح خوش حجابی ارومیه در سال۹۳
پایان اجرای طرح خوش حجابی ارومیه در سال۹۳

پایان اجرای طرح خوش حجابی ارومیه در سال۹۳

۱۴۲۶۵۲۶۸۸۷

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، ژیلا شهبازپور، مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه ارومیه گفت: دشمنان اسلام همواره کوشیده اند نشانه اسلامی زن مسلمان را از او بستانند و برای رسیدن به هدف خود تمام همت خود را به کار گرفته اند تا فرهنگ حجاب را نا بود سازند.

وی اظهار داشت: اینان در توجیه مخالفت خود و نفی ضرورت دینی حجاب، آزادی انتخاب پوشش را ملاک و ابزار توجیح خود قرار داده اند و با نشان دادن الگوهای فاسد خود به دنبال انحراف زنان مسلمان هستند و سعی دارند در قالب این برنامه به هدف خود دست یابند.

ایشان در ادامه سخنان خود به وظیفه زنان اسلامی اشاره ای داشت و افزود: برای مقابله با چنین هجمه ای چاره ای جز معرفی صحیح حجاب و رعایت آن قابل تصور نمی باشد لذا تمام زنان مسلمان باید در عین حفظ و پاسداری از حجاب خود، در این جنگ نرم وارد شوند و دفاع از ارزش های اسلامی بپردازند.

ژیلا شهبازپور گفت: مرکز حجاب ریحانه النبی با هدف ترویج فرهنگ حجاب و با کمک طرح های کاربردی خود وارد این جنگ شده است و توانسته است موفقیت های زیادی را کسب نماید.

وی به طرح خوش حجابی اشاره ای کرد و گفت: طرح ملی خوش حجابی برای هفتمین سال متوالی در ارومیه برگزار شد که در ذیل به بخشی از موارد آن اشاره می شود.

– برگزاری جشن بزرگ افتتاحیه و اختتامیه در شروع و پایان کلاسهای تابستانی با حضور اعضای خوش حجابی و نسیم عفاف

– برگزاری اردوی فرهنگی همراه با افطاری در ماه مبارک رمضان

– مراسم جشن ولادت حضرت رسول اکرم (ص)

– شرکت در راهپیمایی ها، دادن مشاوره، پاسخگویی به شبهات

– جشن روز دختر و مراسم شهادت امام صادق (ع) و حضرت علی (ع)

– شرکت در نمایشگاه های فرهنگی و راهپیمایی های روز قدس و ۲۲ بهمن

– برگزاری مسابقات از طریق سامانه پیامکی

– برگزاری کلاسهای آموزشی زبان و قرآن در طول تابستان ۹۳

– برگزاری کلاسهای هنری برای اعضای خوش حجابی و نسیم عفاف بنا به درخواست و استقبال پرشور ایشان

– برگزاری جلسات مستمر در مساجد شهر برای اعضای خوش حجابی و نسیم عفاف با محوریت اصول و اعتقادات اسلامی، فواید حجاب، آثار بد حجابی، پاسخگویی به شبهات عقیدتی، روابط دختر و پسر، فواید و مضرات شبکه های اجتماعی و ماهواره ای و آسیب هایی که متوجه دختران جوان می شود همراه با تشویق های مادی و معنوی.

مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه ارومیه گفت: مرکز حجاب ریحانه النبی با وسع اندک خود به مبارزه با ترویج بی بندوباری پرداخته است و در برنامه های آتی خود نیز به دنبال تقویت طرح ها و برنامه های خود می باشد ولی گسترش کیفی و کمی این فعالیت فرهنگی، حمایت و اراده مسئولان شهر را می طلبد که امیدواریم در سال جدید محقق شود و گامی زمینه ظهور حضرت بقیه ا.. و رضایت ایشان برداشته شود.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس

در آستانه بازگشایی مدارس جلسه توجیهی و افتتاحیه طرح مدارس ریحانه النبی شعبه قم با حضور مربیان طرح برگزارشد.