خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » راهپیمایی حافظان حجاب، نمود فرهنگ سازی اجتماعی
راهپیمایی حافظان حجاب، نمود فرهنگ سازی اجتماعی
راهپیمایی حافظان حجاب، نمود فرهنگ سازی اجتماعی

راهپیمایی حافظان حجاب، نمود فرهنگ سازی اجتماعی

۱۳۳۵۶۰۹۳۴۶

خبرگزاری پانا: دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه گفت: راهپیمایی حافظان حجاب، نمود فرهنگ سازی اجتماعی را نشان می دهد.

حجت الاسلام یحیی میرفتحی زاده امروز در حاشیه راهپیمایی حافظان حجاب ارومیه در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پروش پانا اظهار داشت: راهپیمایی حافظان حجاب، در راستای ادامه طرح ریحانه النبی که در مدارس برگزار می شود در حال اجراست.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه ادامه داد: در مدارس استان کتاب هایی توسط مربیان مدارس تدریس می شود که راهپیمایی حافظان حجاب، نماد خودش را به جامعه نشان می دهد.

این مقام مسئول افزود: امسال چهارمین سال موفق در اجرای این طرح که در ۱۶ مدرسه ارومیه در حال اجراست که موسسه ریحانه النبی با انجام این کارها می خواهد به مسئولین استان اعلام کند که مسایل فرهنگی زود بازده است و می توانیم برنامه هایمان را ادامه دهیم.

دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه اضافه کرد: اگر مسئولین فرهنگی، استانداری، فرمانداری، آموزش و پرورش و سپاه بخواهند این برنامه ها همچنان تداوم یابد و از ما حمایت شود ما همچنان آماده ایم.

میرفتحی زاده تصریح کرد: نکته جالب این راهپیمایی، برگزاری همزمان در ۷ شهر کشور است.

وی خاطرنشان کرد: این طرح حوزوی است که مورد تایید علمای قم من جمله آیت الله سید احمد خاتمی است که اگر این حمایت ها تداوم یابد سال آینده نیز طرح های خود را اجرا خواهیم کرد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.