خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » حضور دبیر اجرایی در میان مسئولین آموزش و پرورش ارومیه
پیگیری مجدانه معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی از طرح های مرکز ریحانه النبی(س)
پیگیری مجدانه معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی از طرح های مرکز ریحانه النبی(س)

حضور دبیر اجرایی در میان مسئولین آموزش و پرورش ارومیه

default_news_pic

جلسه معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی با دبیر اجرایی ریحانه النبی(س) ارومیه با حضور معاونین پرورشی نواحی ۱و۲ و مدیران مدارس ۱۶ گانه تحت پوشش طرح ملی حجاب مدارس.

در ابتدای جلسه آقای نیکدل به میهمانان خیر مقدم گفته و از همکاری مدیران و معاونین پرورشی مدارس با مرکز حجاب ریحانه النبی سلام الله علیها قدردانی کرده و ترویج حجاب و عفاف را در مدارس را مثبت ارزیابی کرد.
وی بیان داشت هر مجموعه ای که وارد آموزش و پرورش شود، در چهار چوب و مقرارت آموزش و پرورش همکاری با او همکاری خواهیم نمود و عنوان کرد ما از طرح حجاب ریحانه النبی(س) نیز استقبال می کنیم که بهترین و کارآمد ترین طرح و دستور قرآن، ائمه اطهار و رهبری می باشد.
وی تنها کانال ارتباطی آموزش و پرورش و مرکز حجاب ریحانه النبی(س) در طرح را معاون پرورشی اداره کل و نواحی برشمرده و عنوان ابراز داشت سعی خواهیم کرد تمام طرح های ریحانه النبی(س) را عملیاتی نمائیم.
خانم نوبری مسئول امور بانوان آموزش و پروش این استان ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه طرح ریحانه النبی(س) را حرکتی نو در عرصه عفاف و حجاب عنوان کرده و مربیان این طرح را گل سر سبد این مجموعه دانستند.
ایشان تقاضا نمودند که برنامه های مرکز با نظارت مدیران مدارس صورت پذیرد و بیان کرد که مدیران موظف به همکاری با عوامل ریحانه النبی هستند و ابراز امیدواری نمود که در آینده شاهد استمرار طرح در ارومیه باشیم.
در ادامه میرفتحی زاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) جرئیات راهپیمایی را جهت بر گزاری هر چه با شکوه تر این مراسم به سمع و نطر مدیران مدارس رسانده و اطمینان داد تمام برنامه ها با همکاری گسترده مسئولین مربوطه من جمله پلیس راهور، نیروی انتظامی و سازمان اتوبوس رانی و مشارکت اداره کل و ورزش جوانان انجام خواهد گرفت.
در پایان دبیر اجرایی به سوالات معاونان پرورشی و مدیران پاسخ گفته و در آخر از تمام عوامل آموزش و پرورش تشکر و قدردانی نمود.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.