خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری جشنواره ی حجاب عروسکها در مدرسه ی امام علی ارومیه+تصویر
جشنواره ی حجاب عروسکها در مدرسه ی امام علی ارومیه
جشنواره ی حجاب عروسکها در مدرسه ی امام علی ارومیه

برگزاری جشنواره ی حجاب عروسکها در مدرسه ی امام علی ارومیه+تصویر

۱۴۲۳۲۹۸۴۴۳

به گزارش روابط عمومی مرکز حجاب ریحانه النبی، به نقل از موج نو، خانم مهدیزاده، مدیر مدرسه امام علی(ع) گفت: مرکز تحقیقات و طرحهای کاربردی حجاب ریحانه النبی نزدیک به ۷ سال با مدرسه امام علی همکاری می کند و یکی از برنامه های این طرح آموزش فرهنگ حجاب و رعایت آن و آشنایی دانش آموزان با موازین اخلاقی و رفتاری است که مرکز ریحانه النبی به خوبی توانسته با شیوه های مختلف این طرح را در مدارس اجرا کند.

وی در ادامه افزود: هم اکنون جوامع غربی در تلاش است تا با عرضه کردن عروسکهای باربی و وینکس بتواند فرهنگ اصیل ایرانی و حجاب زن مسلمان را زیر سوال ببرد ولی خوشبختانه در فرهنگ ما عروسک هایی چون دارا و سارا به خوبی توانسته است با توطئه غرب و دشمن مقابله کند.

ایشان در ادامه گفت: مربیان مرکز ریحانه النبی توانسته اند در مدارس با نقاشی، شعر، قصه گویی و خاطره، فرهنگ حجاب را در ذهن دانش آموزان نهادینه کنند. چرا که دانش آموزان تاثیرپذیرترین قشری هستند که می توان حجاب برتر را به خوبی در آنها فرهنگ سازی کرد و این فرهنگ سازی حجاب نه تنها در بین دانش آموزان بلکه در بین خانواده های آنان نیز از تاثیر بیشتری برخوردار هست.

انتهای پیام/

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.