خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری سومین جلسه هم اندیشی مربیان مدارس و مساجد ارومیه
سومین جلسه هم اندیشی مربیان مدارس و مساجد ارومیه
سومین جلسه هم اندیشی مربیان مدارس و مساجد ارومیه

برگزاری سومین جلسه هم اندیشی مربیان مدارس و مساجد ارومیه

۱۴۱۹۸۳۵۶۱۳

حجت الاسلام عباسی، دبیر اجرایی شعبه ارومیه گفت: سومین جلسه هم اندیشی مربیان مدارس و مساجد با هدف بررسی موانع و مشکلات اجرای طرح های ریحانه النبی و خوش حجابی و به منظور همفکری و تبادل اطلاعات میان مربیان مدارس مختلف صبح امروز در محل شعبه ارومیه برگزار گردید.

وی افزود: در ابتدای این جلسه آقای میرفتحی زاده دبیر اجرایی شعبه قم ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه با طرح مدارس به سوالات مربیان پاسخ دادند و راهکارهای مناسبی را به منظور رفع مشکلات اجرایی ایشان در مدارس مجری طرح ارائه نمودند.

حجت الاسلام عباسی اظهار داشت: در ادامه جلسه دستورات اجرایی ستاد مرکزی به مربیان ابلاغ شد و کتاب ” جذاب سازی کلاسهای دینی” در میان مربیان توزیع شد تا در اجرای طرح از آموزه های آن استفاده شود.

ایشان با اشاره به نقش مربیان در اجرای طرح خاطر نشان کرد: مربیان مهم ترین وظیفه اجرای طرح را برعهده دارند و روش و منش آنها بیشترین تاثیر را در دانش آموزان به همراه دارد. به همین جهت در پایان این جلسه از مربیان خواسته شد تا به تبادل اطلاعات بپردازند و روش ها و تجارب موفق خود را به اشتراک بگذارند تا سایر مربیان نیز بتوانند از آنها استفاده نمایند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.