خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » برگزاری دومین کارگاه آموزشی مربیان ارومیه
دومین کارگاه آموزشی مربیان ارومیه
دومین کارگاه آموزشی مربیان ارومیه

برگزاری دومین کارگاه آموزشی مربیان ارومیه

۱۴۱۸۷۱۵۳۷۹

حجت الاسلام عباسی دبیراجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه، در توضیح افزود: این کارگاه آموزشی با هدف آگاهی و آشنایی مربیان از مسائل و مشکلات مربوط به رسانه های جمعی و ماهواره به مدت دو روز در محل شعبه برگزار گردید و دکتر منصور امامی، کارشناس مسائل رسانه به بیان نکاتی دقیق پیرامون ماهواره و چگونگی تغییر فرهنگ، پرداخت.

ایشان در ادامه اظهار داشت: در روز نخست تاریخ ادیان و جوامع خصوصا ادیان مسیح و یهود مورد بررسی قرار گرفت و به برخی شبهات و سوالات پیرامون حجاب، به صورت مستند پاسخ داده شد.

وی افزود: استاد محترم در روز دوم به توضیح رسانه و اهداف آن پرداخت و آثار سوء ماهواره در جامعه را برشمرد و تزلزل اعتقادی و تغییر پوشش و حیا را از مهم ترین اهداف دشمن در تولید برنامه های تلویزیونی خود دانست و از مربیان خواست در این زمینه به تبلیغ بپردازند.

دبیراجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه ارومیه گفت:در بخش دیگری از این کارگاه، برنامه های طرح مدارس مورد بررسی قرار گرفت و مربیان نظرات و مشکلات خود را در اجرای طرح مطرح نمودند که به آنها پاسخ داده شد و از آنها خواسته شد مشکلات خود را به صورت مکتوب به شعبه ارائه دهند تا در اسرع وقت به آنها رسیدگی شود.

حجت الاسلام عباسی اظهار داشت: در پایان این همایش دو روزه، کلیه مربیان وعده ظهر را میهمان شعبه بودند و در نهایت، از زحمات مربیان مدارس و خوش حجابی با تقدیم هدیه ای قدردانی گردید.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.