خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » کارگاه آموزش مربیان ارومیه برگزار شد
کارگاه آموزش مربیان ارومیه
کارگاه آموزش مربیان ارومیه

کارگاه آموزش مربیان ارومیه برگزار شد

۱۴۱۶۲۱۵۶۷۲

خانم شهبازپور مسئول امور بانوان شعبه ارومیه اظهار داشت: اولین کارگاه آموزشی مربیان طرح مدارس، خوش حجابی و نسیم عفاف ارومیه با تدریس حجت الاسلام عباسی، برگزار شد.

وی در توضیح افزود: در ابتدای این کارگاه حجت الاسلام عباسی از همت و حرکت جهادی مربیان برای ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، تقدیر و تشکر کرد و حمایت های نماینده ولی فقیه استان را مؤید اهمیت کار دانست و ابراز امیدواری کرد که حمایت امام جمعه محترم، افق روشنی را برای توسعه فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی ایجاد نماید.

خانم شهباز پور گفت: در این کارگاه نکاتی برای تعامل با مدیران، معلمان و کادر مدارس مطرح شد و از مربیان خواسته شد با رعایت تواضع، با بداخلاقی های احتمالی برخورد نمایند.

ایشان اظهار کرد: استاد محترم مربیان را به همراهی و همدلی دعوت کرد و بیان کرد که همدلی به معنای هم عقیده شدن نیست بلکه وسیله و راهی برای رسیدن به هدف است.

مسئول امور بانوان شعبه ارومیه افزود: معرفی صحیح شخصیت های مذهبی از جمله مواردی بود که در کلاس مطرح شد و از مربیان خواسته شد که با بیان فضیلت و زیبایی، آنها را معرفی نمایند و از بیان مصیبت های آنان خود داری نمایند زیرا دانش آموزان مقطع دبستان توانایی درک صحیح اینگونه از وقایع را ندارند.

در پایان این جلسه استاد عباسی از مربیان خواست که مدیریت کلاس را خود بر عهده بگیرند و آن را به مدیر یا معلمان واگذار ننمایند و سعی نمایند از همین مقطع سنی اهمیت سن تکلیف و وظایف شرعی دانش آموزان را به آنها گوشزد نمایند و از آنها بخواهند تا عمل به تکالیف شرعی را از همین سنین آغاز نمایند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.