خانه » شعب » اصفهان - اصفهان » حضور دختران خوش حجاب کاشان در جشنواره بانوی مهر
حضور دختران خوش حجاب کاشان در جشنواره بانوی مهر
حضور دختران خوش حجاب کاشان در جشنواره بانوی مهر

حضور دختران خوش حجاب کاشان در جشنواره بانوی مهر

۱۳۴۲۰۷۰۰۵۶
دختران طرح خوش حجابی کاشان با حضور سبز خود، این جشنواره را مزین به حجاب برتر خود کرده و زیبایی حجاب فاطمی را به تصویر کشیدند.

حجت الاسلام انتشاری دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی شعبه کاشان در گفت و گو با پایگاه خبری حجاب گفت: مطابق درخواست کتبی فرماندار محترم مبنی بر حضور دختران خوش حجاب کاشانی در این جشنواره، دختران طرح خوش حجابی کاشان در این مراسم شرکت کردند حجاب زیبا و برتر خود و به زیبایی این گردهمایی افزودند.

ایشان در ادامه افزود: حضور پرشور دختران خوش حجاب به همراه مادرانشان در این مراسم، یکی از دلایل موفقیت این طرح ارزیابی می شود و همچنین تقدیر و حمایت لفظی والدین و خانواده ها مسئولیت دوستان ما در مجموعه ریحانه النبی و مسئولین شهر را بر ادامه و گسترش آن را سنگین تر و جدی تر نموده است.

این جشنواره با عنوان بانوی مهر و به همت کمیته حجاب و عفاف شهرستان کاشان در روز ملی حجاب و عفاف برگزار شد.

وی افزود در این جشنواره که در آن برنامه های ویژه ای در نظر گرفته شده بود حدود ۱۰۰۰ نفر حضور داشتند. همچنین در این جشنواره غرفه عرضه محصولات فرهنگی و پوشاک به همت مرکز حجاب ریحانه النبی برپا شد که مورد استقبال حضار قرارگرفت.

لازم به ذکر است که در این مراسم، سرکار خانم حبیب اللهی، مسئول امور بانوان مرکز حجاب ریحانه النبی، خانم لیلا وطن خواه مسئول امور بانوان فرمانداری ویژه شهرستان کاشان، سرهنگ موسوی جانشین فرمانده نیروی انتظامی و سرهنگ هنرمند معاون عملیات نیروی انتظامی حضور داشتند.
۱۳۶۰۹۳۳۷۳۱

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.