خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » دیدار دبیر اجرایی شعبه ارومیه با استاندار آذربایجان غربی

دیدار دبیر اجرایی شعبه ارومیه با استاندار آذربایجان غربی

default_news_pic

حجت الاسلام عباسی دبیر شعبه ارومیه در توضیح این خبر گفت: در ابتدا جلسه لازم دانستیم، تمامی فعالیت های صورت گرفته توسط مجموعه ریحانه النبی(س) را در قالب یک گزارش مختصر به استاندار ارائه و ایشان را با مجموعه و نحوه فعالیت آن آشنا نمائیم.

در ادامه به تبلیغ محور، تربیت محور، آموزش محور و مسجد محور بودن فعالیت های مرکز اشاره نمودیم و آن ها را دلیل موفقیت و اثرگذاری طرح دانستیم سپس به سایر فعالیت های مرکز، همچون: سایت ها، تولیدات فرهنگی، کتب آموزشی پرداختیم و آن ها را مکمل طرح ها و برنامه های خود معرفی نمودیم.

عباسی افزود: در ادامه جلسه موانع و مشکلات اجرای طرح ها و مشکلات مالی با استاندار در میان گذاشته شد و از ایشان خواسته شد تا نسبت به رفع این موانع اقدامات مناسبی را صورت دهد.

در ادامه این دیدار جناب آقای سعادت، استاندار آذربایجان غربی ضمن استقبال از فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی(س) آن را نیاز جامعه امروز و حکومت اسلامی دانست و آن را امری به جا و لازم دانست که باید با قدرت بیشتری به فعالیت خود ادامه دهد.

وی تجربه و تخصص مرکز حجاب ریحانه النبی را بستر مناسبی برای اجرای قانون حجاب و عفاف دانست و متعهد شد تا ارگان های موظف به اجرای این قانون را به همکاری با مجموعه ریحانه النبی هدایت نماید تا هم قانون حجاب به شکلی بهتر و موثر تر اجرا شود و هم حمایت مناسبی از مجموعه ریحانه النبی صورت گرفته شود و بخشی از مشکلات آن ها مرتفع گردد.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.