خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » اعلام حمایت مشاور ولی فقیه استان آذربایجان غربی از مرکز حجاب ریحانه النبی(س)
اعلام حمایت مشاور ولی فقیه استان آذربایجان غربی از مرکز حجاب ریحانه النبی(س)

اعلام حمایت مشاور ولی فقیه استان آذربایجان غربی از مرکز حجاب ریحانه النبی(س)

۱۴۰۹۱۳۱۸۹۹

حجت الاسلام میرفتحی زاده مسئول طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی(س) طی جلسه ای، با خانم زیب ارزانی، مشاور حجاب و عفاف و اموربانوان نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان غربی دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات مرکز حجاب ریحانه النبی(س) گفت و گو کرد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام میرفتحی زاده به ارائه گزارش عملکرد مجموعه ریحانه النبی پرداخت و مشکلات اجرای آن در سال گذشته را برشمرد و از مشاور امام جمعه محترم ارومیه خواست تا نسبت به برطرف نمودن آنها اقدامات و حمایت لازم را صورت دهد.

در ادامه خانم زیب ارزانی که پیش از این مسئولیت امور بانوان استانداری اذربایجان غربی را برعهده داشتند، ضمن تقدیر و تشکر از فعالان مجموعه ریحانه النبی(س) اظهار کرد: طرح ریحانه النبی جزء بهترین طرح های پایه ای و ریشه ای کشور در ترویج حجاب است که توانسته است جزء اولین ها و موفق ترین های کشور باشد و این نتایج به دست آمده از اجرای طرح، کاربردی بودن آن را نشان می دهد که در حال حاضر نیاز جدی جامعه و خانواده هاست.

وی تربیت محور بودن طرح را مهم ترین شاخصه آن دانست و نقش مربیان را بسیار دقیق و کارامد معرفی کرد و افزود: مربیان بهترین الگوی عملی آموزش هایی هستند که به دانش آموزان داده می شود و می تواند اثر بهتر و عمیق تری در نهادینه سازی فرهنگ حجاب در بین دانش آموزان داشته باشد.

خانم زیب ارزانی از مجموعه ریحانه النبی(س) درخواست کرد که با قدرت و همت دو چندان به ادامه فعالیت خود ادامه دهد و قول داد تاحمایت های لازم را برای گسترش طرح ها صورت دهد و مباحث آن را در جلساتی که با امام جمعه محترم ارومیه و مسئولین فرهنگی شهر دارد پیگیری نماید.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.