خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » دیدار مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی با مسئولان شعبه ارومیه
دیدار مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی با مسئولان شعبه ارومیه

دیدار مدیرکل صداوسیمای آذربایجان غربی با مسئولان شعبه ارومیه

۱۴۰۹۲۰۱۷۱۲

حجت الاسلام میرفتحی زاده مسئول طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی(س) درابتدای این دیداربه توضیح طرح های کاربردی این مرکز پرداخت و مزایای طرح، شامل مربی محور بودن، تربیت محوربودن و مسجد محور بودن را برشمرد و آثار و نتایج اجرای طرح در سال های گذشته را در قالب گذارش مختصری به حضار ارائه کرد.

وی گفت: دخترانی که درطرح های مرکزریحانه النبی(ْس) وارد می شوند در انتخاب چادر به عنوان حجاب برتر آزادی کامل دارند واین مهترین ویژگی طرح های کاربردی ما است که با تبلیغ چهره به چهره مربیان آموزش دیده کامل می شود زیرا مربی حجاب با پوشش کامل خود هم الگوی عملی برای دختران است و هم مرجع پاسخگویی به شبهات وسوالات آنها.

میرفتحی زاده فعالیت های مرکز حجاب ریحانه النبی را در راستای منویات مقام معظم رهبری دانست و افزود: ما در مجموعه ریحانه النبی(س) به دنبال کار ریشه ای و تربیت نسل های آینده هستیم و توانسته ایم در این زمینه تائیدات مراجع و علما را به دست آوریم که این مایه افتخار مجموعه است و بار مسئولیت بیشتری را متوجه ما می‌نماید.

مسئول طرح مدارس مرکز حجاب ریحانه النبی(س) اظهار داشت: ما از ۶ سال گذشته که برای اولین بار طرح خوش حجابی را در ارومیه اجرا کردیم با مسئولین شهر در ارتباط هستیم و همگی آنها بر ادامه فعالیت طرح های کاربردی ما تاکید دارند ولی حمایت های مناسبی را برای تامین هزینه های آن ندارند ولی با تمام این مشکلات و عدم همکاری ها، طرح های مرکز برای هفتمین سال متوالی در ارومیه اجرا خواهد شد و در این زمینه نماینده ولی فقیه وامام جمعه محترم ارومیه وارد میدان شده اند و اعلام حمایت کرده اند که امیدواریم به بهترین شکل ممکن اجرایی شود.

در این جلسه مصوب شد تا دختران طرح خوش حجابی و نسیم عفاف به طور مستمر در برنامه های سیما حضور پیدا کنند و همکاری مناسبی برای حضور کارشناسان حجاب در برنامه های سیما صورت بگیرد.
همچنین مقرر شد تولید برنامه های میزگرد حجاب، زیر نویس جملات حجاب، پوشش اخبار محتوایی مرکز حجاب ریحانه النبی و تله فیلم حجاب در دستور کار صداوسیما قرار بگیرد و خانم حسن پور مسئول اموربانوان صداوسیما موظف شد تا پیگیری تحقق این مصوبات را به عهده داشته باشد.

در پایان لازم به ذکر است در این جلسه آقای شکرنیا مدیرکل صداوسیمای مرکز اذربایجان غربی و همچنین معاونین ایشان، رئیس روابط عمومی و خانم شهبازپور مسئول اموربانوان مرکز حجاب ریحانه النبی ارومیه نیز حضور داشتند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.