خانه » شعب » دومین نشست دختران خوش حجاب مقطع راهنمایی
دومین نشست دختران خوش حجاب مقطع راهنمایی
دومین نشست دختران خوش حجاب مقطع راهنمایی

دومین نشست دختران خوش حجاب مقطع راهنمایی

۱۳۵۹۷۸۹۸۲۲

دومین نشست دختران خوش حجاب مقطع راهنمایی شهرستان ساری در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید.

در راستای اجرای برنامه های طرح ملی خوش حجابی شهرستان ساری و ارتباط بیشتر اعضای طرح با مساجد جلسات جداگانه ای با حضور مسئول خوش حجابی و سرگروهای هر منطقه در مساجد شهرستان ساری برگزار شد.

۰۱

در ابتدای جلسه خانم رضایی مسئول خوش حجابی شعبه ساری ضمن خیر مقدم گویی و تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر گفت : ایام الله دهه فجر یادآور تلاش های مردان و زنان مومن ایرانی برای برپایی حکومت اسلامی و ارزشهای والای دینی است .
رضایی ضمن دعوت از دختران خوش حجاب جهت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت : همگی با حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن همبستگی بیش از پیش خود با آرمان های انقلاب و امام را اعلام می نمائیم .
وی افزود: راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی پشتیبانی مردان و زنان ایرانی از آرمان های انقلاب اسلامی است و ما دختران خوش حجاب جهت احساس مسئولیت در قبال خون شهدا و تبعیت از ولایت در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال همچون سنوات گذشته و بطورگسترده حضور خواهیم یافت .

۰۲

در ادامه، مربیان، این جلسات را با موضوع های احترام به والدین ، ملاک های دوست یابی و انتخاب دوست خوب از دیدگاه اسلام و هم چنین شاد بودن و نحوه شاد زیستن در پرتو احکام الهی مورد بحث و بررسی قرار داده و به سوالات دختران در این زمینه ها پاسخ دادند.

۰۳

لازم به ذکر است این جلسات در روز پنج شنبه ۱۲ بهمن، با استقبال جمعی از اعضای خوش حجابی و مادران ایشان برگزار گردید .

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.