خانه » شعب » تقدیر فرماندار شهرستان ساری از عملکرد طرح حجاب در ساری
تقدیر فرماندار شهرستان ساری از عملکرد طرح حجاب در ساری
تقدیر فرماندار شهرستان ساری از عملکرد طرح حجاب در ساری

تقدیر فرماندار شهرستان ساری از عملکرد طرح حجاب در ساری

۱۳۵۸۵۸۹۸۱۲

جلسه بررسی مشکلات و موانع پیش روی طرح حجاب ریحانه النبی علیهاالسلام با حضور سید عباس حسینی نژاد فرماندار شهرستان ساری و ابراهیم باقر زاده، دبیر اجرایی ساری در محل فرمانداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دبیر اجرایی ساری به توجیه اجمالی اجرای طرح در سال تحصیلی جدید پرداخته و در ادامه با انتقاد از عدم حمایت مسئولین و سایر ارگان های شهرستان ساری در اجرای طرح های ریحانه النبی علیها السلام گفت: اجرای چنین طرح های فرهنگی در سطح جامعه بویژه در مدارس نیازمند حمایت مالی و معنوی همه مسئولین و دستگاه های استانی و شهرستانی است که متاسفانه مورد مسامحه و چشم پوشی مسئولین گردیده است و در حال حاضر منجر به کاهش تعداد مدارس مجری طرح از ۲۵ مدرسه به ۱۲ مدرسه شده است.

وی به مشکلات مالی و همچنین عدم دارا بودن مکان مناسب اشاره، و بر همراهی و تعامل مادی و معنوی مدیران دستگاه های اجرایی با برنامه های فرهنگی مرکز تاکید نمود.

سپس آقای حسینی نژاد ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های شعبه ساری و مجموعه ریحانه النبی علیهاالسلام، بر اهمیت فعالیت های کاربردی در زمینه حجاب در سطح شهرستان ساری تاکید نمود.

ایشان بر مشکلات پیش روی این مرکز اشاره و تصریح کرد: با توجه به نوپا بودن این مرکز؛ فعالیت های انجام شده در زمینه حجاب در سطح شهرستان ساری بسیار ارزشمند و مثمر ثمر بوده و اثرات مثبت و بسیار خوب آن در سطح شهرستان ساری کاملا نمودار گشته است.

در پایان فرماندار ساری جهت کاسته شدن پاره ای از مشکلات این مرکز قول مساعدت و همکاری مادی و معنوی دادند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.