خانه » شعب » آذربایجان غربی - ارومیه » بازدید امام جمعه ارومیه از شعبه مرکز حجاب ریحانه النبی(س)
بازدید امام جمعه ارومیه از شعبه مرکز حجاب ریحانه النبی(س)

بازدید امام جمعه ارومیه از شعبه مرکز حجاب ریحانه النبی(س)

۱۴۰۸۵۲۹۳۰۷

نماینده ولی فقیه در استان اذربایجان غربی و امام جمعه شهر ارومیه عصر دیروز ضمن حضور در شعبه ارومیه در جریان طرح ها و مشکلات اجرایی آن قرار گرفت و قول داد تا حمایت های مناسبی را در راستای اجرای آنها صورت دهد.

حجت الاسلام میرفتحی زاده، دبیراجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی(س) شعبه ارومیه ضمن بیان این خبر افزود: در ادامه رایزنی های صورت گرفته با امام جمعه محترم شهر ارومیه و با توجه به اهمیت مسئله حجاب، ایشان تصمیم گرفتند تا در مرکز حضور بهم برسانند و از نزدیک با فعالیت های مجموعه ریحانه النبی(س) اشنا شوند.

وی در ادامه سخنان خود گفت: مربیان در این جلسه، معظلات گسترش بدحجابی و خطرات پیش روی شهر را به اطلاع ایشان رساندند و مشکلات خودشان در اجرای طرح های فرهنگی را بیان نمودند و از برخی نهادهای شهر که درترویج حجاب مشکلاتی را به وجود آورده بودند گلایه کرده و خواستار حل ان ها شدند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی امام جمعه ارومیه، ضمن تقدیراز فعالیت های چندین ساله مرکز حجاب ریحانه النبی(س) از خواهران طلبه که بار اصلی ترویج فرهنگ حجاب را به دوش دارند، تشکر کرد و گفت: وظیفه اصلی طلاب ترویج دین و حفظ آن است و مسئله حجاب بخشی از وظایف آنهاست که با توجه به مشکلات و معظلات کنونی جامه باید به قوی ترین شکل ممکن به ان پرداخت به همین جهت باور و اعتقاد بنده این است که باید طلاب درآموزش و پرورش حضور فعال داشته باشند تا شاهد رشد معارف دینی باشیم.

ایشان در پایان این دیدار حمایت خود را از مرکز حجاب ریحانه النبی(س) اعلام کرد و از مربیان این مرکز درخواست کرد تا مسائل و مشکلات مهم خود را برای بررسی دقیق تر به صورت مکتوب به وی بفرستند.

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.