خانه » شعب » دیدار دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ساری با معاونت پرورشی ناحیه ۱
اولین همایش بزرگ دختران خوش حجاب کاشان
اولین همایش بزرگ دختران خوش حجاب کاشان

دیدار دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی ساری با معاونت پرورشی ناحیه ۱

default_news_pic

 ابراهیم باقرزاده دبیر اجرایی مرکز حجاب ریحانه النبی (س) ساری، در دیداری با معاونت پرورشی ناحیه یک در اموزش و پرورش شهرستان ساری به جمع بندی عملکرد یکساله طرح در سال تحصیلی ۹۱-۹۰ پرداخته و در خصوص رفع موانع و مشکلات موجود برای اجرای طرح در سال تحصیلی جدید ، بیاناتی را ایراد نمود.

در این دیدار که به درخواست معاونت پرورشی ناحیه یک آموزش و پرورش ساری صورت گرفت باقرزاده به جمع بندی عملکرد یکساله طرح در سال تحصیلی ۹۱-۹۰ پرداخت و بیان کرد : به حمدالله این طرح با تمام فراز و فرودها و مشکلات موجود، سومین سال اجرای موفق خود را پشت سر گذاشت.

وی علت تعطیلی ۲۰ روزه طرح در سال تحصیلی گذشته را، مشکلات مالی بیان کرده، تصریح نمود که تاکنون هیچگونه بودجه ای از هیچ یک از نهادها و ارگانها به طرح تعلق نگرفته است .

باقرزاده در این راستا از تعطیلی طرح در ۱۰ مدرسه بعلت مشکلات مالی و عدم بودجه خبر داد و از بی توجهی و عدم مساعدت مالی مسئولین انتقاد کرد .

وی تاکید کرد : اگر طرح ریحانه النبی (س) در ساری بعلت عدم همکاری مسئولین تعطیل شود دیگر اجرا نخواهد شد.

دبیر اجرایی ریحانه النبی (س) ساری خاطرنشان کرد در سال آینده برای تامین بودجه از مسئولین استانی کمک نخواهد گرفت و تمام بودجه لازم برای اجرای طرح را شخصا به عهده گرفته و با کمک خیرین و وجوهات مقدسه، طرح را اجرا خواهد کرد .

وی افزود : هماهنگی های لازم در زمینه اجرای طرح در مدارس، بعهده آموزش و پرورش خواهد بود.

باقرزاده در پایان تصریح کرد : همکاری یا عدم همکاری این اداره و سایر نهادها و مسئولین استانی به دفتر مقام معظم رهبری ارائه می گردد.

قلی زاده در تاکید بیانات باقرزاده گفت : این طرح ارزشمند ومقدس می باشد و ما خواهان اجرای این طرح می باشیم و تعطیل شدن آن یقینا مساوی است با از دست دادن بسیاری از ارزشها که روی آنها مانور می دهیم .

وی تصریح کرد ما تمام توان خود را جهت انجام هماهنگی های لازم برای اجرای هر چه بهتر طرح بکار خواهیم گرفت و در این راستا، جلساتی را با مدیران مدارس مجری طرح در سال تحصیلی آینده، برگزار خواهیم کرد .

درباره محتوا

x

شاید بپسندید

کارگاه تبیین عفاف و حجاب

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد

کارگاه تبیین عفاف و حجاب مرکز ریحانه النبی در مشهد برگزار گردید.